ABS Extrafill "Traffic białe" 2,85 mm 750 g Fillamentum

ABS Extrafill "Traffic białe" 2,85 mm 750 g Fillamentum

Materiał Extrafill ABS dla technologii druku FFF / FDM 3D. Naciśnij Struny marka Fillamentum Czeska jest jednym z najwyższej jakości materiałów i zapewnia bezproblemowe drukowanie. Jest zatrudniony w produkcji pomiarów grubości laser.

zł110 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Fillamentum

naciśnij strun marki Fillamentum Czeska jest jednym z najwyższej jakości materiałów i zapewnia bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Łańcuchy marki Fillamentum podwójnego płaszcza są zabezpieczone przed działaniem promieni UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. Naciśnij włókna sprzedawane pod marką Fillamentum produkowane są w szerokiej gamie kolorów RAL kartą kolorów.

Materiał Fillamentum ABS Extrafill technologii FFF / FDM 3D drukowania, który u widać jak wysoko jakość druku nawet w trudnych szczegółów. Nadaje się do produkcji prototypów funkcjonalnych, wytwarzania narzędzi, a także do wytwarzania wyrobów do codziennego stosowania.


lista Materiał

Barva: bílá
Váha materiálu: 0,75 kg
Průměr: 2,85 mm – 3 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 80 -100°C
Teplota trysky: 220 -240°C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Ta strona używa ciasteczek cookies. więcej informacji