Włókno-PM PLA biały nadruk drut 2,90 mm włókno PM 1 kg

Włókno-PM PLA biały nadruk drut 2,90 mm włókno PM 1 kg

PLA drukuj ciąg jest uniwersalnym materiałem do drukowania technologii FDM. Naciśnij strun marki Czech włókien PM, znany również jako „Plastics Mladeč”. Struny grubość: 1,75 mm.

zł105,27 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

naciśnij strun marki Czech włókien PM, która podlega spółce Mladeč Tworzywa sztuczne są jednym z materiałów wysokiej jakości i zapewnić bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Te sekwencje są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. struny prasowe produkowane są w szerokiej gamie kolorów.

PLA jest najbardziej wszechstronnym materiałem dla technologii druku FDM, nadaje się do drukowania dużych obiektów. Jest to najbardziej powszechnie stosowanym materiałem na drukowanie 3D, bez konieczności ogrzewania płyty drukarskiej. Do bezpiecznego przechowywania, zalecamy suchym miejscu. Pod złym przechowywaniu w wilgotnym środowisku wchłonie wilgoć, która przejawia się w postaci pęcherzyków na powierzchni.

cewki zewnętrzna średnica 202 mm, wewnętrzna otworu 50 mm, szerokość 90 mm. Pakowane szpulki masie 1,4 kg.

Barva: bílá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 2,85 mm - 3 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info