PLA Filament-PM aktualności drut świecące w ciemności 1,75 mm włókien 0,5 kg PM

PLA Filament-PM aktualności drut świecące w ciemności 1,75 mm włókien 0,5 kg PM

Kiedy wiesz, co jest pod drzewem dla małych dzieci - druk zabawki lub ozdoby, które świeci w ciemności! Albo trzeba wydrukować coś, co jest niezwykłe? W każdym razie, PLA świeci prawo dla Ciebie istotne. W ciemności, żarnik września przyjemny zielony. Teraz także w mniejszym opakowaniu - cewka 500 g. PLA jest najbardziej uniwersalny materiał do technologii druku FDM, nadaje się do drukowania dużych obiektów.

zł113,80 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

Kiedy wiesz, co jest pod drzewem dla małych dzieci - druk zabawka lub ozdoba, która świeci w ciemności! Albo trzeba wydrukować coś, co jest niezwykłe?

W każdym razie, PLA świeci dla Ciebie istotne. W ciemności, żarnik września przyjemny zielony. Teraz także w mniejszym opakowaniu. - cewka 500 g

naciśnij strun marki Czech włókien PM, która podlega spółce Mladeč Tworzywa sztuczne są jednym z materiałów wysokiej jakości i zapewnić bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Te sekwencje są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału.

PLA jest najbardziej wszechstronnym materiałem dla technologii druku FDM, nadaje się do drukowania dużych obiektów. Jest to najbardziej powszechnie stosowanym materiałem na drukowanie 3D, bez konieczności ogrzewania płyty drukarskiej. Do bezpiecznego przechowywania, zalecamy suchym miejscu. Pod złym przechowywaniu w wilgotnym środowisku wchłonie wilgoć, która przejawia się w postaci pęcherzyków na powierzchni.

Zewnętrzna średnica cewki 202 mm otwór wewnętrzny 50 mm szerokości 58 mm <. silne> cewki Waga z opakowania 0,7 kg.

Barva: zelená, svítí ve tmě
Váha materiálu: 0,5 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info