Włókno-PM ABS-T prasa drutu miedzianego 1,75 mm, włókno PM 1 kg

Włókno-PM ABS-T prasa drutu miedzianego 1,75 mm, włókno PM 1 kg

ABS-print drut miedziany T 1,75 mm Materiał PM jest przeznaczony do drukowania z wykorzystaniem technologii 3D FFF / FDM, który umożliwia wysoką jakość druku nawet w trudnych szczegółów. Naciśnij strun marki Czech włókien PM, znany również jako „Plastics Mladeč”.

zł108,91 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

naciśnij strun marki Czech włókien PM, znany również jako "Plastics Mladeč" są jednymi z wysokiej jakości materiałów i zapewnia bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Łańcuchy są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. Włókna produkowane są w szerokiej gamie kolorów.

ABS-print drut miedziany T 1,75 mm Materiał PM jest przeznaczony do drukowania z wykorzystaniem technologii 3D FFF / FDM że u jak widać jakość druku nawet w trudnych szczegółów. Stosowanie jest korzystne dla wytwarzania zakres prototypów funkcjonalnych wytwarzania narzędzi, a także do wytwarzania wyrobów do codziennego stosowania. Nadaje się do drukowania na drukarce z ogrzewaną podkładką.

Różnica pomiędzy ABS i ABS-T ABS-T jest intensywniej wyższej temperaturze mięknienia zmniejszyło skurczu, a tym samym mogą być drukowane obiektów większy rozmiar. Kolory są jasne i pewne przejrzyste. Klasyczny ABS jest bardziej lepki, charakteryzuje się kurczenie, a kolory są tępe.

Ten typ ABS jest odpowiednia do drukowania i dużych obiektów. Jest to polimer rozpuszczalny w acetonie. Materiał jest twarde i trudne, i jest nieszkodliwy. Do kwiatów z cekinów zalecane dyszę 0,4 mm i więcej.

Średnica zewnętrzna silne cewki 202 mm otwór wewnętrzny 50 mm szerokość 90 mm. cewki Ciężar z opakowania 1,4 kg.

Barva: měděná
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info