Włókno-PM ABS czerwony przewód drukującej 1,75 mm +0,5 kg żarnik PM (ND)

Włókno-PM ABS czerwony przewód drukującej 1,75 mm +0,5 kg żarnik PM (ND)

ABS drukować czerwony napis 1,75 mm Materiał PM jest przeznaczony do drukowania 3D przy użyciu technologii FDM / FFF, który umożliwia wysoką jakość druku nawet w trudnych szczegółów. Innowacyjne ciągi druk produkcja przepis z czeskiego producenta ABS żarnika pm, znany również jako „Plastics Mladeč”.

zł73,80 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

innowacyjnego druku produkcyjnego Struny ABS przepis od producenta Czeskiej.

naciśnij strun marki Czech włókien PM, znany również jako "Plastics Mladeč" są jednymi z wysokiej jakości materiałów i zapewnia bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Łańcuchy są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. Włókna produkowane są w szerokiej gamie kolorów.

ABS naciśnij czerwony napis 1,75 mm Materiał PM jest przeznaczony do drukowania z wykorzystaniem technologii 3D FFF / FDM, który U jak widać jakość druku nawet w trudnych szczegółów. Stosowanie jest korzystne dla wytwarzania zakres prototypów funkcjonalnych wytwarzania narzędzi, a także do wytwarzania wyrobów do codziennego stosowania. Nadaje się do drukowania na drukarce z ogrzewaną podkładką.

. cewki Waga łącznie z ich opakowaniem 750 g

Barva: červená
Váha materiálu: 0,5 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info