C-TECH PET g białej 1,75 mm, 1 kg (C-TECH PET g białej 1,75 mm 1 kg)

C-TECH PET g białej 1,75 mm, 1 kg (C-TECH PET g białej 1,75 mm 1 kg)

Struny do drukowania 3D producent C-Tech, który zapewnia bardzo atrakcyjnej cenie PETG do druku codziennego w szerokiej gamie kolorów. W kartonowym pudełku materiału znajdują się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym i absorbują wilgoć. Cewka skrzynka waży 1,4 kg. Kabel jest nawinięty na szpulkę, zewnętrzna średnica: 18 cm, szerokość 7,7 cm, a środkowy otwór 6 cm. Średnica łańcuchy 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm). Opis materiału PETG jest bardzo podobny do materiału PET, z których większość butelek PET wytworzonego. Jest to trudne i twardy materiał, który ma dużą stabilność termiczną. Dzięki małym skurczu podczas drukowania nadaje się do drukowania większych obiektów. PETG ma właściwości mechaniczne i termiczne lepiej niż ABS zachowując jakość wydruku z PLA. Wymieniającego główne cechy: prosty ustawienia drukowania podczas drukowania dużej objętości model jest lżejszy i nie emitują niebezpiecznych zapachy, 100% do recyklingu, materiałów ulegających biodegradacji.

zł109,80 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

Struny do drukowania 3D Producent C-Tech, który zapewnia bardzo atrakcyjnej cenie PETG do druku codziennego na szerokiej gamie kolorów .

w materiale karton znajduje się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym i absorbują wilgoć. Cewka pole waży 1,4 kg.

. Nić nawija się na cewki zewnętrznej średnicy 18 cm, szerokość 7,7 cm, a środkowy otwór 6 cm

Struny średnica 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm)
Opis materiału PETG jest bardzo podobny do materiału PET, z którego jest on wytwarzany, większość butelek PET. Jest to trudne i twardy materiał, który ma dużą stabilność termiczną. Dzięki małym skurczu podczas drukowania nadaje się do drukowania większych obiektów. PETG ma właściwości mechaniczne i termiczne lepiej niż ABS zachowując jakość wydruku z PLA.

Extract główne funkcje: