Włókno-PM ABS biały druk drut 2,90 mm włókno pm 1 kg

Włókno-PM ABS biały druk drut 2,90 mm włókno pm 1 kg

ABS biały nadruk ciąg 2,90 mm Materiał PM jest przeznaczony do drukowania z wykorzystaniem technologii 3D FFF / FDM, który umożliwia wysoką jakość druku nawet w trudnych szczegółów. Naciśnij strun marki Czech włókien PM, znany również jako „Plastics Mladeč”.

zł105,27 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

naciśnij strun marki Czech włókien PM, znany również jako "Plastics Mladeč" są jednymi z wysokiej jakości materiałów i zapewnia bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Łańcuchy są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. Włókna produkowane są w szerokiej gamie kolorów.

ABS biały nadruk ciąg 2,90 mm Materiał PM jest przeznaczony do drukowania z wykorzystaniem technologii 3D FFF / FDM że u jak widać jakość druku nawet w trudnych szczegółów.

Zastosowanie nadaje się do wytwarzania prototypów funkcjonalnych narzędzia produkcyjne, ale także do produkcji towarów dla codziennego użytku. Nadaje się do drukowania na drukarce z ogrzewaną podkładką.

Średnica zewnętrzna silne cewki 202 mm otwór wewnętrzny 50 mm szerokość 90 mm. cewki Ciężar z opakowania 1,4 kg.

Barva: bílá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 2,85 mm - 3 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info