ABS i 2,85 mm, włókno Super niebieski diabła Projekt 1 kg

ABS i 2,85 mm, włókno Super niebieski diabła Projekt 1 kg

Producent polski druk ciąg Diabeł Projekt oferowana jest w szerokiej gamie kolorów. Producent gwarantuje grubość strun odcisku +/- 0,05 mm.

ABS +

zł112 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

Producent Polski drukuj ciąg Diabeł Projekt oferowana jest w szerokiej gamie kolorów. Producent gwarantuje grubość strun odcisku +/- 0,05 mm.

ABS włókno Super niebieskie 2,85 mm, jest odpowiednia do wytwarzania funkcjonalnego próbki, narzędzia produkcyjne do produkcji towarów do użytku codziennego. Nie nadaje się do obiektów, które są stale narażone na działanie czynników atmosferycznych. Nie nadaje się do zastosowań leczniczych.

ABS i jest o 40% wyższy niż standardowy ABS. Reaguje bardzo dobrze do temperatury z minimalnym odkształcania i nie jest wrażliwy na temperaturę otoczenia, podczas drukowania. Materiał FDM technologii drukowania, odpowiednie do drukowania dużych przedmiotów. Poza PLA jest materiałem najczęściej używanym na 3D drukowania przez wytłaczanie termoplastycznego.

Ciąg druku jest pakowane próżniowo wraz ze środkiem osuszającym i umieszczone w tekturowym pudełku. Każdy pakiet jest załadowany etykieta z informacjami o zalecanych ustawień temperatury dla druku.

Średnica zewnętrzna 200mm otwór wewnętrzny 52 mm szerokości 70 mm. Silne> 1,4 kg.

Nasza ocena:. Wysokiej jakości wydruki przy wyższych prędkościach drukowania, piękne i jasne kolory

Barva: modrá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 2,85 mm - 3 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info