Włókno-PM PLA przewód pomarańczowy drukuj 2,90 mm włókno PM 1 kg

Włókno-PM PLA przewód pomarańczowy drukuj 2,90 mm włókno PM 1 kg

PLA jest najbardziej uniwersalny materiał do technologii druku FDM, nadaje się do drukowania dużych obiektów. Jest to najbardziej powszechnie stosowanym materiałem na drukowanie 3D, bez konieczności ogrzewania płyty drukarskiej. Naciśnij strun marki Czech włókien PM, który wchodzi w firmie Tworzywa sztuczne Mladeč.

zł105,27 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

naciśnij strun marki Czech włókien PM, która podlega spółce Mladeč Tworzywa sztuczne są jednym z materiałów wysokiej jakości i zapewnić bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Te sekwencje są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. struny prasowe produkowane są w szerokiej gamie kolorów.

przechowywanie niej Zalecamy, aby zapewnić środowisko suche. Pod złym przechowywaniu w wilgotnym środowisku wchłonie wilgoć, która przejawia się w postaci pęcherzyków na powierzchni.

Średnica zewnętrzna silne cewki 202 mm otwór wewnętrzny 50 mm szerokość 90 mm. cewki Ciężar z opakowania 1,4 kg.

Barva: oranžová
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 2,85 mm - 3 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info