Brązowy Gembird PLA 1 kg 1,75 mm

Brązowy Gembird PLA 1 kg 1,75 mm

PLA jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do druku 3D w ogóle. Dzięki niskiemu domaga PLA jest zalecany jako materiał wyjściowy zacząć drukowanie 3D. Niska rozszerzalność cieplna powoduje, że nadaje się również do drukowania dużych części bez ogrzewanej komory lub podkładki. Inną zaletą materiałów termoplastycznych jest ich bezwzględna biodegradacji. Małe kurczenie się podczas chłodzenia, dobrej jakości odbitki nawet w przypadku drukowania z dużą prędkością, 100% do recyklingu materiałów ulegających biodegradacji.

zł76 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

. Wysoka jakość materiałów eksploatacyjnych marki Gembird

w materiale karton znajduje się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym, pochłania wilgoć i jest dołączony do temperatury karty podoručenými do wytłaczarki i łóżko. Cewka pole waży 1,4 kg.

nić nawija się na bęben średnica zewnętrzna 200mm szerokości 67 mm centralny otwór 53 mm.

Materiał Opis: PLA jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do drukowania 3D w ogóle. Innym materiałem, który jest w dziedzinie druku 3D jest tak szeroko reprezentowana ABS ABS termoplastycznego PLA ma jednak w porównaniu do znacznie wyższych wymaganiach samego druku. Dzięki niskiemu domaga PLA jest zalecany jako materiał wyjściowy zacząć drukowanie 3D. Niska rozszerzalność cieplna powoduje, że nadaje się również do drukowania dużych części bez ogrzewanej komory lub podkładki. Kolejną zaletą termoplastycznych jest także jego zwykły rozkład biologiczny, który jest ze względu na fakt, że jest on wytwarzany z odnawialnych źródeł takich jak kukurydza lub skrobia ziemniaczana. PLA jest często stosowany w drukarkach z wytłaczarek wielokrotnych jako nośnika.

Aplikacje:. Modele duty Mechanicznie światła do 60 ° C, zabawki, modele, rzeźby, ozdoby

Lista główne cechy:

  • Łatwa konfiguracja drukowania
  • małą kurczliwość podczas chłodzenia nie jest konieczne w ogrzewanych maty lub komory
  • Dobre jakość odbitek, nawet podczas drukowania przy dużej prędkości
  • rozpuszczalny w wodorotlenku sodu
  • 100% do recyklingu, biodegradowalny materiał

New product question

* (Obowiązkowe)

Alternative products

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info