Gembird Flex TPE zielony 1,75 mm 1 kg

Gembird Flex TPE zielony 1,75 mm 1 kg

Flex jest elastyczny i mocny materiał kategorii elastycznych materiałów posiadających największą wytrzymałość i jest najmniej elastyczna. Wyższa wytrzymałość, dobra odporność na uderzenia dynamiczne. Średnica łańcuchy 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm).

zł150 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

. Wysoka jakość materiałów eksploatacyjnych marki Gembird

w materiale karton znajduje się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym, pochłania wilgoć i jest dołączony do temperatury karty podoručenými do wytłaczarki i łóżko. Cewka pole waży 1,4 kg.

nić nawija się na bęben średnica zewnętrzna 200mm szerokości 67 mm centralny otwór 53 mm. Średnica łańcuchy 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm).

Materiał Opis Flex jest elastyczny i mocny materiał kategorii elastycznych materiałów posiadających największą wytrzymałość i jest najmniej elastyczna. Ze względu na swoją doskonałą wytrzymałość odpowiednią do drukowania silentbloki, co może spowodować jeszcze większe obciążenie, podczas gdy stawia opór szoku dobrych skutków. Idealnie, materiał ten nadaje się do drukowania przedmiotów o prostych kształtach, takich jak czapki na telefon lub tłumienia prostych elementów.

Aplikacje