ASA 1,75 mm, włókno brązowy diabła Projekt 1 kg

ASA 1,75 mm, włókno brązowy diabła Projekt 1 kg

Dajemy wam wieści z polskiego producenta Diabeł projektu. Czekoladowy brąz ciąg 3D ASA przypomina dodatkami ABS, ale nadaje się również do stosowania na zewnątrz. Ze względu na swoje unikalne właściwości materiał jest ASA często stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie składniki muszą wytrzymywać wysokie naprężenia długoterminowej, światła słonecznego i częstych fluktuacji temperaturowych.

zł125,40 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

Dajemy wam wieści z polskiego producenta Diabeł projektu. Czekoladowy brąz ciąg 3D ASA przypomina dodatkami ABS, ale nadaje się również do stosowania na zewnątrz.

wyjątkowych właściwości mechaniczne i termiczne, wraz z doskonałą stabilność UV i warunki atmosferyczne sprawiają, że jest idealnym materiałem do zastosowań zewnętrznych. W porównaniu z ABS ma również większą sztywność, dobra odporność na chemikalia, a jej powierzchnia jest bardziej błyszcząca i prawie nie żółknie. Nie wystawia to zakończy, takich jak szlifowanie, frezowanie, barwienie itp

na swoim unikalnym właściwościom, materiał jest ASA często stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie elementy muszą wytrzymać długotrwałą wysoką stresu, promieni słonecznych i częste wahania temperatury.

Prasa nitka tego materiału jest więc odpowiednia dla wymagających użytkowników drukarek FDM. To może, między innymi, zalecanych do drukowania 3D funkcjonalnych prototypów, inżynierii narzędzia i produkty końcowe.

To nie jest odpowiedni do zastosowań leczniczych.

Zalecane ustawienia:

    ASA z diabła Wzór druku w 230-240 ° C w ogrzewanej podkładce w temperaturze 90-100 ° C

    Szpula drukuj ciąg jest pakowane próżniowo wraz ze środkiem osuszającym i umieszczone w tekturowym pudełku. Każdy pakiet jest załadowany etykieta z informacjami o zalecanych ustawień temperatury dla druku.

    Średnica zewnętrzna 200mm otwór wewnętrzny 52 mm szerokości 70 mm. cewki Waga z opakowania 1,4 kg.

    Producent gwarantuje grubość strun odcisku +/- 0,05 mm.

Barva: hnědá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 100°C
Teplota trysky: 230 - 240°C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Ta strona używa ciasteczek cookies. więcej informacji