INNOVATEFIL naturalne PEEK filamentów 1,75 mm 400 g

INNOVATEFIL naturalne PEEK filamentów 1,75 mm 400 g

style = "text-align: justify;"> SmartFile INNOVATEFIL PEEK:

zł1545,45 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Innovatefil

SmartFile INNOVATEFIL PEEK

PEEK (polieteroeteroketon) zachowuje swoje właściwości mechaniczne, do 250 ° C i jest odporny na działanie szerokiego zakresu substancji chemicznych. Dzięki tej wysoce wyspecjalizowane polimerową idealne dla wymagających środowisk operacyjnych. PEEK jest powszechnie stosowany w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym do produkcji rur, uszczelnień, łożysk i wsporników. Przewód drukowania ma wytrzymałość na rozciąganie 98 MPa, a moduł sprężystości przy zginaniu 3,8 GPa, oraz wytrzymałość na uderzenia (udarność według Izoda) o 8 kJ / m 2 . Wartości właściwości mechanicznych drukowanych części zmieniają się w zależności od kształtu, struktury i nadzienia. Te części mogą być wyżarzane, po drukowaniu.

Cechy:

- w zachowaniu jego właściwości mechanicznych toleruje na temperatury do 250 ° C
- są odporne na większość substancji chemicznych (oprócz kwasu siarkowego i silnie utlenione nośnika)
- ma bardzo dobrą odporność na promieniowanie UV
- topnienie materiału następuje w 343 ° C
- twardość Shore D 84,5

- średnica: 1,75 mm (± 0,03)

- Temperatura robocza: 400 ° C
- temperatura bębna: & gt; 120 ° C

Przed zakupem tej wysokiej temperatury włókna polimerowego, upewnij się, że urządzenie pozwala na takie temperatury drukowania !

Polecane , aby wydrukować:

PEEK na wysokie temperatury termoplastyczną nadaje się do wymagających zastosowań, i jako takie jest trudne do drukowania. Temperatura prasy jest 400 ° C, razem z podłoża druku temperatury 120 ° C Drukowanie w zamkniętym pudełku nie jest konieczne, ale aby osiągnąć minimalizując deformację i ochronę przed przeciągami zalecane do drukowania. Ze względu na druk w wysokich temperaturach jest istotne wyważone łóżko i zgodność Zarządzanie odległość od dyszy do podłoża 300-400 mikrometrów i o wysokości pierwszej grubości warstwy druku 300 mikronów. Gdy jest właściwie ustawione, aby zapobiec zatykaniu dysz lub stopienie struktury. Do drukowania platformę PEEK jest powszechnie stosowane, ponieważ łatwiej jest usunąć go ze złoża ponad płaską dolną. Błonnik powinny być przechowywane w środowisku wolnym od wilgoci, ponieważ wilgoć może poważnie wpływać na jakość wydruku. Jeśli pęcherzyki podczas drukowania, poziom wilgotności jest zbyt wysoka żarnik 3D. Suszenie prowadzi się w temperaturze 150 ° C przez 3-4 godzin. W celu poprawy właściwości materiału mogą być PEEK wyżarzano po drukowaniu w sposób konwencjonalny.

rozmiary: 400 g

recyklingu. Może stykać się z żywnością.

Barva: natural
Váha materiálu: 0,4 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,03 mm
Teplota podložky: 120° C
Teplota trysky: 400 ± 30° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info