Widmo PLA Forest Green 1,75 mm 1 kg

Widmo PLA Forest Green 1,75 mm 1 kg

Struny do drukowania 3D Spectrum polskiego producenta. PLA jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do druku 3D w ogóle. Materiałem wyjściowym aby rozpocząć drukowanie 3D.

zł88 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

Struny do drukowania 3D polskiego producenta Spectrum .

w materiale karton znajduje się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym i absorbują wilgoć. Szpula Box ważyć 1,4 kg. Linka jest nawinięta na szpulę jasne średnicy zewnętrznej 20 cm "silny> szerokości 7,5 cm centralny otwór 5,2 cm. Średnica łańcuchy 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm).

Materiał Opis: PLA jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do drukowania 3D w ogóle. Innym materiałem, który jest w dziedzinie druku 3D jest tak szeroko reprezentowana ABS ABS termoplastycznego PLA ma jednak w porównaniu do znacznie wyższych wymaganiach samego druku. Dzięki niskiemu domaga PLA jest zalecany jako materiał wyjściowy zacząć drukowanie 3D. Niska rozszerzalność cieplna powoduje, że nadaje się również do drukowania dużych części bez ogrzewanej komory lub podkładki. Kolejną zaletą termoplastycznych jest także jego zwykły rozkład biologiczny, który jest ze względu na fakt, że jest on wytwarzany z odnawialnych źródeł takich jak kukurydza lub skrobia ziemniaczana. PLA jest często stosowany w drukarkach z wytłaczarek wielokrotnych jako nośnika.

aplikacji : modele duty Mechanicznie światła do 60 ° C, zabawki, modele, rzeźby, ozdoby

Lista główne cechy : Łatwa konfiguracja drukowania. Mały skurcz podczas chłodzenia - nie jest to konieczne, ogrzewa się podkładka lub komora. Dobre jakość odbitek, nawet podczas drukowania z dużą szybkością. Rozpuszczalny w ługu sodowego. materiał biodegradowalny.

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info