Żarnik SPECTRUM ABS SMART Czerwony smok 1,75 mm 1 kg

Żarnik SPECTRUM ABS SMART Czerwony smok 1,75 mm 1 kg

Struny do drukowania 3D Spectrum polskiego producenta. ABS jest jednym z najczęściej używanych materiałów z tworzyw sztucznych do druku 3D. Jednym z jego najbardziej znanych zastosowań LEGO.

zł114 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

Struny do drukowania 3D polskiego producenta Spectrum .

w materiale karton znajduje się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym i absorbują wilgoć. Szpula Box ważyć 1,4 kg. Linka jest nawinięta na szpulę przezroczystego średnicy zewnętrznej 20 cm "silny> szerokości 7,5 cm" silny> centralny otwór 5,2 cm. łańcuchy średnicy 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm).

Materiał Opis : ABS termoplastyczny jest jednym z najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych do formowania wtryskowego w formie, jeden z najbardziej znanych zastosowań jest LEGO. ABS jest również jednym z najczęściej używanych materiałów z tworzyw sztucznych do druku 3D nie jest tak przyjazny jak PLA użytkownika, ale kopie niego więcej zastosowań ze względu na lepsze właściwości fizycznych i mechanicznych. Jej właściwości mechaniczne są utrzymywane w temperaturze około 100 ° C, Ten plastik jest nieszkodliwe. Wadą tego materiału duże kurczenie podczas chłodzenia, jest więc konieczne, aby drukowanie mieć elementu grzejnego, lub, najlepiej, cała komora nacisnąć.

Zastosowanie naprężenia mechaniczne elementów ruchomych, a nawet do 100 ° C, Opcja drukować bardziej złożone geometrie z podporami z materiałów zmywalnych. Rzeźby i dekoracji wygładzone acetonem.

Lista główne cechy : Bardziej wytrzymałe i silniejsze niż PLA. Możliwość drukowania ze wspornikami materiału pływająca ma większą odporność na temperaturę aż do 100 ° C, Duże kurczenie podczas chłodzenia - konieczność ogrzewanej podkładce lub komory. Wybór obróbki powierzchni za pomocą acetonu. Piasek.

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info