HD PLA włókno złoto Fiberlogy 1,75 mm, 850 g

HD PLA włókno złoto Fiberlogy 1,75 mm, 850 g

HDPLA Fiberlogy jest specjalnym materiałem, który można wykorzystać na wiele sposobów jako zamiennik ABS, ale w znacznie łatwiejszy drukowania. HDPLA Fiberlogy jest z materiału odpornego na uderzenia i wysokich temperaturach, takich jak ABS, ale drukowane konwencjonalnych PLA.

zł178 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Fiberlogy

HDPLA Fiberlogy jest specjalnym materiałem, który można wykorzystać na wiele sposobów jako zamiennik ABS, ale w znacznie łatwiejszy drukowania. Jeśli chcesz uniknąć wszystkich niedogodności związanych z wydrukowaniem ABS - takie jak potrzeba pad ogrzewanie skurczu materiału nieprzyjemnego zapachu i wdychanie niebezpiecznych oparów, mamy dobrą wiadomość dla ciebie .

Materiał HDPLA z Fiberlogy jest odporna na wstrząsy i wysokie temperatury, takich jak ABS, ale jest drukowany jako konwencjonalny PLA. Po wydrukowaniu wystarczy modelu poddanych wyżarzaniu w celu uzyskania pożądanych właściwości. Surowce używane do produkcji HD PLA są bezpieczne dla kontaktu z żywnością zgodnie z normami Unii Europejskiej. HD tworzywo PLA jest również zgodne z dyrektywą RoHS.

<> silne łańcuchy Masa 0,85 kg
temperatury drukowania: 200 ° C - 220 ° C
podłoża temperatura: 50 ° C - 70 ° C (nie ma potrzeby specjalnego rodzaju podkładek lub stosowania środków zwiększania podłoża adhezyjnych, takich jak taśma przylepna, a Kapton 3Dlac et al.)
tolerancji średnicy +/- 0,02 mm
tolerancja okrągłości: + 0,01 mm

HD PLA fiberlogy - Instrukcje wyżarzania < / a>

pierwszy Wydrukuj swój projekt.

• Temperatura drukowania: 200 ° C - 220 ° C

• temperatura podłoża: 50 ° - 70 ° C

(ogrzewanie podkładka nie jest konieczne, gdy za pomocą podkładki, paski kleju, który poprawia przyleganie)

sekund Przed wyżarzaniem pozostawiono do oziębienia po drukowaniu modelu (s obsługuje RAFT).

trzeci Wydruk ma być umieszczony w komorze środkowej (cm), równej odległości od elementów grzejnych wewnątrz.

czwarty Powoli ogrzewa się do temperatury około 80 ° C.

5-cia Žíhejte (piec) przez około 15 minut w temperaturze 80 ° C.

Uwaga temperatura w komorze (piec) musi być dokładnie zachowana. Zaleca się, aby obserwować temperaturę za pomocą odpowiedniego termometru cyfrowego wewnątrz pieca. podczas procesu grzewczego do straży konieczna jest wydruk. W przypadku stałych zdjęć może stopniowo podnosząc temperaturę do 120 ° C lub przedłużenia czasu wygrzewania.

6-ci Po zakończeniu wygrzewania i usunąć kopię podkładkę, którą umieszcza się w komorze i nie stykają się aż do ochłodzenia (w temperaturze pokojowej).

7-ci Usuń wsparcie i tratwy.

8-cie Teraz można korzystać z gotowego produktu, który otrzymał podobny mechaniczną wytrzymałość i odporność na ciepło z ABS do 140 ° C Model w tak wysokiej temperaturze, można złagodzić ale wyciek i zachowuje swój kształt.

! Uwaga

pierwszy Nie zaleca się odprężania wyrobów z cienkich ścianach i geometrii o szerokości ekspansji bez wsparcia.

sekund Upewnij się, że temperatura w piecu odpowiadającej rzeczywistej temperaturze.

trzeci W procesie wyżarzania jest mniejsze kurczenie się produktu. Niestety, nie można zapobiec. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​jest około 1 mm do 10 cm. Jest to rodzaj odbudowy struktury wewnętrznej materiału (zmiana struktury krystalicznej, jak to się dzieje na przykład w stali podczas utwardzania). Stopień skurczu zależy od wypełnienia. Im większa wypełniacza, tym mniejsza powinna być skurczu.

Późniejsze mielenie lub innej modyfikacji modelu można osiągnąć dokładność lub przesunięcie model skurczu i drukować więcej .

czwarty Procedura testu na wydruku testowym przed wyżarzania końcowego produktu.

Barva: zlatá
Váha materiálu: 0,85 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0-70°C
Teplota trysky: 200-220°C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info