Włókno-PM PET-G pomarańczowy drukuj ciąg "2018" 1,75 mm 1 kg żarnik PM

Włókno-PM PET-G pomarańczowy drukuj ciąg "2018" 1,75 mm 1 kg żarnik PM

PET G drukowania znaków „Průšovská Orange”, o średnicy 1,75 mm, nadaje się do drukowania na każdym drukarek (FDM) z ogrzewaną podkładką. Drukowanie tego materiału jest łatwa, a otrzymany wydruk jest błyszczący z przyjemnym odcieniu koloru.

zł108,91 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

naciśnij strun marki Czech Filament-PM (znany również pod nazwą Plastic Mladeč) są jednymi z wysokiej jakości materiałów i zapewnia bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Włókna te są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. Istnieje szeroka gama kolorów.

Jest to trudny i twardy materiał, który ma dobrą stabilność termiczną. Materiał ten skurcz ze względu na małą czcionką nadaje się do drukowania dużych obiektów. PETG jest inny materiał, który jest bardziej odporny na kwasy i rozpuszczalniki, w wysokich i niskich temperaturach. Możliwe jest THERMOFORM drukowany obiekt lub pocierać ją z ognia.

Średnica zewnętrzna silne cewki 202 mm wewnętrzna otworu 50 mm szerokości 90 mm. cewki Ciężar z opakowania 1,4 kg.

Zalecane ustawienia drukowania z naszych klientów:

PETG Plastic Mladeč do odtłuszczonej bazy PEI posiada wielki, nie trzeba używać kleju. Na podłożach szklanych (lustrzanych) zaleca klej lub taśma klejąca (papier malarski ) na druku lepsze dopasowanie działa świetnie i 3DLAC . Podłoże temperatura <75 ° silne> c silnego temperatury dyszy 230 ° -235 ° c . Szybkość druku 40 mm / s.

Barva: oranžová
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80 ° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info