PLA włókno światło zielone Wkład 850 g 1,75 mm Fiberlogy

PLA włókno światło zielone Wkład 850 g 1,75 mm Fiberlogy

REFILL z Fiberlogy jest nowością na naszym rynku - jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, czyli ciąg drukuj bez cewki. Drukarki 3D druk używać tylko powtórzony

zł90 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Fiberlogy

REFILL z Fiberlogy jest nowością na naszym rynku - jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, czyli ciąg drukuj bez cewki. Drukarki 3D Printing użyć cewki MASTERSPOOL wielokrotnego użytku, które można wydrukować samodzielnie, korzystając z bezpłatnego projektu RichRap ten link . EASY PLA Refill zaoszczędzić przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko!

Materiał Refill EASY PLA jest taka sama jak w klasycznym EASY PLA, który jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do druku. Jak wynika z tytułu sam w sobie jest bardzo łatwy do druku włókno, którego funkcje obejmują dobrą wytrzymałość i podatność na obróbkę, dzięki czemu można drukować bardzo precyzyjne i skomplikowane elementy. ,

EASY PLA może być używany na przykład do tworzenia funkcjonalnych prototypów, gadżety, zabawki i dekoracje. Prostota prasy powinna spełniać hobby i drukarek zawodowe.

Ciągi Waga: 0,85 kg
temperatury drukowania: 200 ° C - 220 ° C
podłoża temperatura: 50 ° C - 70 ° C (ogrzewanie nie jest konieczne specjalne rodzaje podkładek lub za pomocą kompozycji lepiszcza podłoże, takie jak taśma przylepna i Kapton 3Dlac i in ..)
tolerancji średnicy +/- 0,02 mm
tolerancji okrągłości: + 0,01 mm

Barva: zelená
Váha materiálu: 0,85 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0-70°C
Teplota trysky: 200-220°C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info