Wkład PLA włókno pomarańczowe Fiberlogy 1,75 mm, 850 g

Wkład PLA włókno pomarańczowe Fiberlogy 1,75 mm, 850 g

REFILL z Fiberlogy jest nowością na naszym rynku - jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, czyli ciąg drukuj bez cewki. Drukarki 3D druk używać tylko powtórzony

zł81,82 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Fiberlogy

REFILL z Fiberlogy jest nowością na naszym rynku - jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska, czyli ciąg drukuj bez cewki. Drukarki 3D Printing użyć cewki MASTERSPOOL wielokrotnego użytku, które można wydrukować samodzielnie, korzystając z bezpłatnego projektu RichRap ten link . EASY PLA Refill zaoszczędzić przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko!

Materiał Refill EASY PLA jest taka sama jak w klasycznym EASY PLA, który jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do druku. Jak to jest widoczne na sam tytuł jest bardzo łatwy do druku włókienek. Wśród jego funkcji to dobrą odporność i urabialność, umożliwiając drukowanie bardzo precyzyjne i skomplikowane elementy.

EASY PLA może być używany na przykład do tworzenia funkcjonalnych prototypów, gadżety, zabawki i dekoracje. Prostota prasy powinna spełniać hobby i drukarek zawodowe.

Ciągi Waga: 0,85 kg
temperatury drukowania: 200 ° C - 220 ° C
podłoża temperatura: 50 ° C - 70 ° C (ogrzewanie nie jest konieczne specjalne rodzaje podkładek lub za pomocą kompozycji lepiszcza podłoże, takie jak taśma przylepna i Kapton 3Dlac i in ..)
tolerancji średnicy +/- 0,02 mm
tolerancji okrągłości: + 0,01 mm

Barva: oranžová
Váha materiálu: 0,85 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info