Włókno-PM PLA drukowania czarnym drutu Grafit 1,75 mm 0,5 kg włókien PM

Włókno-PM PLA drukowania czarnym drutu Grafit 1,75 mm 0,5 kg włókien PM

Naciśnij strun marki Czech włókien PM, która podlega spółce Mladeč Plastics są jednymi z wysokiej jakości materiałów i zapewnia bezproblemowe drukowanie. Jest zatrudniony w produkcji

zł67,09 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

Naciśnij strun marki Czech włókien PM, która podlega spółce Mladeč Tworzywa sztuczne są jednym z materiałów wysokiej jakości i zapewnić bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji pomiaru grubości lasera, który jest zamocowany ciąg stałą średnicę wzdłuż całej swojej długości. Te sekwencje są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. struny prasowe produkowane są w szerokiej gamie kolorów.

PLA druk czarny łańcuch jest uniwersalnym materiałem do technologii druku FDM, nadaje się do drukowania dużych obiektów. Jest to najbardziej powszechnie stosowanym materiałem na drukowanie 3D, bez konieczności ogrzewania płyty drukarskiej.

Przydatność PLA

PLA włókno łatwo wydrukowany, jest biodegradowalny (i dlatego jest przyjazny dla środowiska). Ale jest to materiał, który nie nadaje się do użytku na zewnątrz, staje się krucha i rozpada się pod wpływem promieniowania UV. Jest także odporna na ciepło. Nawet w 30-50 ° C drukuje zmiękczenia i odkształcają. Nie jest zatem przeprowadzenie egzemplarzy w samochodach. PLA jest materiałem palnym. Dlatego zaleca się podczas drukowania z materiału długotrwale bez nadzoru nie pozostawiać drukarki.

Wykonanie PLA - materiał nie może być łatwo starta przez mielenie (pocieranie) wytwarza ciepło, które powoduje, że „pociągnięcie” włókien wydruku. W związku z tym nadaje się do szlifowania ręcznego wydruk chłodzenia tak, że będzie szlifować w wodzie. Z tego samego powodu trudno jest wydrukować otwory (znowu problem z ogrzewaniem). Materiał powinien być rozpylany pierwszy wypełniacz (używany do modelowania), a następnie szlifowane, ponownie rozpylana i znowu do modelu nas idealnie gładka, a następnie spryskuje się farby. Uzyskany model może być również umieszczona w „omílačky” wraz z muszli, kamieni, kawałków włókien pozostaje egzemplarzy ...

Kleje PLA klej strumieniem aktywatora (czasami nawet się wystarczające klej)

Zalecane ustawienia drukowania PLA : Aby wydrukować tylko wykorzystanie powszechnie stosowanych Dysze . Średnica dysz dobiera się w zależności od stopnia rozdrobnienia powierzchni, co chcemy osiągnąć lub warstwami regulację siły do ​​drukowania. To optymalne ustawienie istnieje wzoru Recount nie mniej tylko prosta zasada i 0,2 mm, - że jeśli chce się grubość warstwy 1,25 nie powinien mieć większą średnicę niż średnica dyszy 0,3 mm . Przy wyższych warstw użyciu dyszy o większej średnicy na słabsze mniej kontrastu.

Podkładki temperatury - utrzymuje ciepło nie jest wymagane lub tylko dla lepszego przylegania materiału do podłoża do 50 ° C

Zalecane ustawienia: temperatura drukowania: 210 ° C odsunięcie 0,8 mm, prędkość 60 mm / s (schemat 70%) warstwy 0,2 mm - 0,05 mm. W przypadku korzystania z drukarki z filmem PEI musi być dobrze odtłuszczona podkładkę. Otrzymaną Wydruk jest gładka, lekko błyszczącą bez widocznych błędów.

Przechowywanie Zalecamy, aby zapewnić środowisko suchy. Pod złym przechowywaniu w wilgotnym środowisku wchłonie wilgoć, która objawia się w postaci pęcherzyków podczas drukowania na powierzchni.

średnica zewnętrzna cewka 202 mm, wewnętrzny otwór 50 mm, szerokość 90 mm. Pakowane szpulki masy 1,4 kg. Ciąg druku jest nawinięta na szpulę czarny, w plastikowym opakowaniu próżniowym, karton, a jeszcze inna torba polietylenowa. P <> <> Ilość silnych PLA filament na 1 kg szpula wynosi około 330 metrów. Wartości są przybliżone, ponieważ średnica przewodu może się zmieniać w zależności od tolerancji wskazanym przez producenta. W sztuczne Mladeč jest. + - 0,05 mm

Barva: černá
Váha materiálu: 0,5 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info