Bronze włókna metalowego 1,75 mm Leon3D 350 g

Bronze włókna metalowego 1,75 mm Leon3D 350 g

Brązowy Leon3D metalu ze specjalnego włókna 3D zawierające 80% i 20% brązu PLA. Łatwo drukować, polerowane i regulować. Można go utworzyć z niesamowitych przedmiotów

zł149,09 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: LEON3D

metalu z brązu z Leon3D jest specjalne 3D włókna zawierające 80% i 20% brązu PLA. Łatwo drukować, polerowane i regulować. Można tworzyć niesamowite z jego obiektów do rzeczywistych właściwości metalu. Ciężar metalu wydruku będą trzy razy większa niż w modelu czystego PLA. Urzekające swoją metaliczny wygląd i znasz różnicę i dotyk. Ze względu na wysoki odsetek brązu ma praktycznie żadnego skurczu, nie wymaga wysokich temperatur lub klocki drukarki.

Połączenie jego wspaniałych funkcji i prowadzi twardości do żarnika brązu może drukować na prawie wszystkie typy drukarek FDM dostępnych obecnie na rynku z dyszami 0,4 mm.

Masa 350 g
Średnica:
1,75 mm Temperatura druku 185 ° +/- C


Zalecany dla:

Nie zbyt drobne drukowania - grubość warstwy powinna być minimalna 0,15 mm. Zaleca się, aby również wybrać dyszę ze stali nierdzewnej o średnicy 0,4 mm i większej, ze względu na małe cząstki metalu uniknąć zanieczyszczeń i zatkanie dysz.

wybrać większą odległość między dyszą i prasy podkładką i sprawdzić, drukowania pierwsza warstwa administracji zawieszone i przylega do podłoża drukarskiego.

Barva: bronzová, zlatá
Váha materiálu: 0,35 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,1 mm
Teplota podložky: 0 - 50° C
Teplota trysky: 180 - 200° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info