ASA 1,75 mm, włókno Red Devil Projekt 1 kg

ASA 1,75 mm, włókno Red Devil Projekt 1 kg

style = „text-align: justify;”> Dajemy wam wieści z polskiego producenta Diabeł projektu. 3D jasny pomarańczowy sznurek ASA przypomina dodatkami ABS, ale jest

zł125 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

Dajemy wam wieści z polskiego producenta Diabeł projektu. 3D jasny pomarańczowy sznurek ASA przypomina dodatkami ABS, ale nadaje się również do stosowania na zewnątrz.

wyjątkowych właściwości mechaniczne i termiczne, wraz z doskonałą stabilność UV i warunki atmosferyczne sprawiają, że jest idealnym materiałem do zastosowań zewnętrznych. W porównaniu z ABS ma również większą sztywność, dobra odporność na chemikalia, a jej powierzchnia jest bardziej błyszcząca i prawie nie żółknie. Nie wystawia to zakończy, takich jak szlifowanie, frezowanie, barwienie itp

Ze względu na swoje unikalne właściwości jest materiałem często wykorzystywane ASA w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie elementy muszą wytrzymać długotrwałe wysokie naprężenia, światło słoneczne i częste wahania temperatury.

Prasa nitka tego materiału jest więc odpowiednia dla wymagających użytkowników drukarek FDM. To może, między innymi, zalecanych do drukowania 3D funkcjonalnych prototypów, inżynierii narzędzia i produkty końcowe.

To nie jest odpowiedni do zastosowań leczniczych.

Zalecane ustawienia:

ASA z diabła projektowania druku do 230-240 ° C w ogrzewanej podkładce w 90 do 100 ° C,

Szpula drukuj ciąg jest pakowane próżniowo wraz ze środkiem osuszającym i umieszczone w tekturowym pudełku. Każdy pakiet jest załadowany etykieta z informacjami o zalecanych ustawień temperatury dla druku.

Średnica zewnętrzna 200mm otwór wewnętrzny 52 mm szerokości 70 mm. cewki Waga z opakowania 1,4 kg.

Producent gwarantuje grubość strun odcisku +/- 0,05 mm.

Barva: červená
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 100°C
Teplota trysky: 230 - 240°C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info