COLORFIL PLA brąz 1,75 mm 1 kg (PLA COLORFIL brąz 1,75 mm 1 kg)

COLORFIL PLA brąz 1,75 mm 1 kg (PLA COLORFIL brąz 1,75 mm 1 kg)

Struny do drukowania 3D polskim producentem mgławicy. Materiał to podstawowa linia Colorfil PLA, który zapewnia bardzo atrakcyjna cena-jakość do codziennego drukowania PLA w podstawowym asortymencie kolorów. W kartonowym pudełku materiału znajdują się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym i absorbują wilgoć. Cewka skrzynka waży 1,4 kg. Przewód jest nawijany na szpulę o zewnętrznej średnicy 20 cm, o szerokości 8 cm i centralny otwór 5.2 cm. Średnica łańcuchy 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm). Opis Materiał: PLA jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do druku 3D w ogóle. Innym materiałem, który jest w dziedzinie druku 3D jest tak szeroko reprezentowana ABS ABS termoplastycznego PLA ma jednak w porównaniu do znacznie wyższych wymaganiach samego druku. Dzięki niskiemu domaga PLA jest zalecany jako materiał wyjściowy zacząć drukowanie 3D. Niska rozszerzalność cieplna powoduje, że nadaje się również do drukowania dużych części bez ogrzewanej komory lub podkładki. Kolejną zaletą termoplastycznych jest także jego zwykły rozkład biologiczny, który jest ze względu na fakt, że jest on wytwarzany z odnawialnych źródeł takich jak kukurydza lub skrobia ziemniaczana. PLA jest również często stosowany w drukarkach z wielu wytłaczarek jako nośnika. Zastosowanie: niskie napięcie modele mechaniczne do 60 ° C, zabawki, modele rzeźby dekoracji. Zawierające główne funkcje: prosty ustawieniach drukowania niski skurcz podczas chłodzenia-klawiaturze jest to konieczne lub w temperaturze komory, dobrej jakości odbitki Nawet w przypadku drukowania z dużą szybkością, rozpuszczalny w wodorotlenku sodu, 100% do recyklingu materiałów ulegających biodegradacji.

zł75,81 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

Struny na 3D drukowania polskiego producenta Nebula.Materiál to podstawowa linia Colorfil PLA, który zapewnia bardzo atrakcyjna cena-jakość do codziennego drukowania PLA w podstawowym asortymencie kolorów .

w materiale karton znajduje się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym i absorbują wilgoć. Cewka pole waży 1,4 kg.

. Nić nawija się na cewki zewnętrznej średnicy 20 cm, o szerokości 8 cm i środkowego otworu 5,2 cm

Struny średnica 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm)

Opis materiału: PLA jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do drukowania 3D w ogóle. Innym materiałem, który jest w dziedzinie druku 3D jest tak szeroko reprezentowana ABS ABS termoplastycznego PLA ma jednak w porównaniu do znacznie wyższych wymaganiach samego druku. Dzięki niskiemu domaga PLA jest zalecany jako materiał wyjściowy zacząć drukowanie 3D. Niska rozszerzalność cieplna powoduje, że nadaje się również do drukowania dużych części bez ogrzewanej komory lub podkładki. Kolejną zaletą termoplastycznych jest także jego zwykły rozkład biologiczny, który jest ze względu na fakt, że jest on wytwarzany z odnawialnych źródeł takich jak kukurydza lub skrobia ziemniaczana. PLA jest często stosowany w drukarkach z wytłaczarek wielokrotnych jako nośnika.

Zastosowanie: niskie napięcie modele mechaniczne do 60 ° C, zabawki, modele rzeźby dekoracji .

Extract główne funkcje: