C-TECH PLA czerni 1,75 mm, 1 kg (C-TECH PLA czerni 1,75 mm 1 kg)

C-TECH PLA czerni 1,75 mm, 1 kg (C-TECH PLA czerni 1,75 mm 1 kg)

Struny do 3D producent druk C-Tech, który zapewnia bardzo atrakcyjnej cenie PLA do codziennego drukowania w szerokiej gamie kolorów. W kartonowym pudełku materiału znajdują się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym i absorbują wilgoć. Cewka skrzynka waży 1,4 kg. Przewód jest nawijany na szpulę o zewnętrznej średnicy 20 cm, o szerokości 8 cm i centralny otwór 5.2 cm. Średnica łańcuchy 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm). Opis Materiał: PLA jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do druku 3D w ogóle. Innym materiałem, który znajduje się w polu Drukowanie 3D tak obficie reprezentowane, ABS, ABS termoplastycznego PLA ma jednak w porównaniu do znacznie wyższych wymaganiach samego druku. Dzięki niskiemu domaga PLA jest zalecany jako materiał wyjściowy zacząć drukowanie 3D. Niska rozszerzalność cieplna powoduje, że nadaje się również do drukowania dużych części bez ogrzewanej komory lub podkładki. Kolejną zaletą termoplastycznych jest także jego zwykły rozkład biologiczny, który jest ze względu na fakt, że jest on wytwarzany z odnawialnych źródeł takich jak kukurydza lub skrobia ziemniaczana. PLA jest również często stosowany w drukarkach z wielu wytłaczarek jako nośnika. Zastosowanie: niskie napięcie modele mechaniczne do 60 ° C, zabawki, modele rzeźby dekoracji. Zawierające główne funkcje: prosty ustawienia drukowania, niska kurczliwość podczas chłodzenia-klawiaturze nie jest konieczna lub ogrzewane komora dobrej jakości odbitki Nawet w przypadku drukowania z dużą prędkością rozpuszcza się w wodorotlenku sodu, 100% do recyklingu materiałów ulegających biodegradacji.

zł66 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

Struny do drukowania 3D Producent C-Tech, który zapewnia bardzo atrakcyjnej cenie PLA do codziennego drukowania w szerokiej gamie kolorów .

w materiale karton znajduje się w próżni, wypełnioną żelem krzemionkowym i absorbują wilgoć. Cewka pole waży 1,4 kg.

. Przewód jest nawijany na szpulę o zewnętrznej średnicy 20 cm, o szerokości 8 cm i centralny otwór 5.2 cm "/ P>

Struny średnica 1,75 mm (z dokładnością +/- 0,05 mm)

Opis materiału: PLA jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów do drukowania 3D w ogóle. Innym materiałem, który znajduje się w polu Drukowanie 3D tak obficie reprezentowane, ABS, ABS termoplastycznego PLA ma jednak w porównaniu do znacznie wyższych wymaganiach samego druku. Dzięki niskiemu domaga PLA jest zalecany jako materiał wyjściowy zacząć drukowanie 3D. Niska rozszerzalność cieplna powoduje, że nadaje się również do drukowania dużych części bez ogrzewanej komory lub podkładki. Kolejną zaletą termoplastycznych jest także jego zwykły rozkład biologiczny, który jest ze względu na fakt, że jest on wytwarzany z odnawialnych źródeł takich jak kukurydza lub skrobia ziemniaczana. PLA jest często stosowany w drukarkach z wytłaczarek wielokrotnych jako nośnika.

Zastosowanie: niskie napięcie modele mechaniczne do 60 ° C, zabawki, modele rzeźby, dekoracje

Extract główne funkcje: