PLA filamentów 1,75 mm ciemnoszary diabła projektowania 1 kg

PLA filamentów 1,75 mm ciemnoszary diabła projektowania 1 kg

PLA filamentów 1,75 mm ciemnoszary diabła projektowania 1 kg

zł112 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

Włókna polski producent Diabeł Projekt oferowane są w szerokiej gamie kolorów, szary komputer jest nowy od września 2017. Producent gwarantuje grubość sznurka druku +/- 0,05 mm. Zalecamy poczynając od drukarek, którzy chcą drukować w kolorze, bez konieczności zakupu drogich dużych cewek.

Materiał PLA jest powszechnie stosowanym materiałem na technologii druku FDM, i nadaje się do drukowania dużych przedmiotów.

1 kg cewki próżniowo pakowane razem ze środkiem osuszającym i umieszczone w pudełku kartonowym z etykietą z informacją o zalecanych ustawienia temperatury druku.

Waga z opakowania 1,4 kg cewki.

Przydatność PLA

PLA łatwo wydrukowany, jest biodegradowalny (i dlatego jest przyjazny dla środowiska). Ale jest to materiał, który nie nadaje się do użytku na zewnątrz, staje się krucha i rozpada się pod wpływem promieniowania UV. Jest także odporna na ciepło. Już w temperaturze 30 - 50ST drukuje C zmiękczenia i odkształcają. Nie jest zatem przeprowadzenie egzemplarzy w samochodach. PLA jest materiałem palnym. Dlatego zaleca się podczas drukowania z materiału długotrwale bez nadzoru nie pozostawiać drukarki.

Wykonanie PLA - materiał nie może być łatwo starta przez mielenie (pocieranie) wytwarza ciepło, które powoduje, że „pociągnięcie” włókien wydruku. W związku z tym nadaje się do szlifowania ręcznego wydruk chłodzenia tak, że będzie szlifować w wodzie. Z tego samego powodu trudno jest wydrukować otwory (znowu problem z ogrzewaniem). Materiał powinien być rozpylany pierwszy wypełniacz (używany do modelowania), a następnie szlifowane, ponownie rozpylana i znowu do modelu nas idealnie gładka, a następnie spryskuje się farby. Uzyskany model może być również wprowadzony w „omlílačky” wraz z muszli, kamieni, kawałków włókien pozostaje wydruki i pozbyć się niechcianych błędów i pomoc gruzu pod.

Kleje PLA klej strumieniem aktywatora (czasami nawet się wystarczające klej)

Zalecane ustawienia drukowania PLA : Aby wydrukować tylko stosowanie powszechnie używanych dysz (mosiądz). Średnica dysz dobiera się w zależności od stopnia rozdrobnienia powierzchni, co chcemy osiągnąć lub warstwami regulację siły do ​​drukowania. To optymalne ustawienie istnieje wzór recount nie mniej tylko prosta zasada i 0,2 mm, - że jeśli chce się grubość warstwy 1,25 nie powinien mieć większą średnicę niż średnica dyszy 0,3 mm . Przy wyższych warstw użyciu dyszy o większej średnicy na słabsze mniej kontrastu.

temperatury - utrzymuje nie jest wymagane ciepło lub tylko lepszej przyczepności do materiału podłoża z 50ST. C

Zalecane ustawienia: drukowanie Temperatura: 208 ° odsunięcie 0,8 mm, prędkość 60 mm / s (schemat 70%) warstwy 0,2 mm - 0,05 mm. W przypadku korzystania z drukarki z filmem PEI musi być dobrze odtłuszczona podkładkę. Otrzymaną Wydruk jest gładka i błyszcząca, a bez widocznych błędów.

nadruków PLA pomocy - odpowiednie podparcie odciski są z tego samego materiału, tj PLA lub PVA (materiał voděrozpustný) nie nadaje się do HIPS .

Przechowywanie Zalecamy, aby zapewnić środowisko suche. Pod złym przechowywaniu w wilgotnym środowisku wchłonie wilgoć, która objawia się w postaci pęcherzyków podczas drukowania na powierzchni.

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info