FIBER3D SPLA filamentów 1,75 mm 1 kg

FIBER3D SPLA filamentów 1,75 mm 1 kg

SPLA jest nowy typ włókna klasycznej PLA włókna opracowany przez FIBER3D. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. Jest w szerokiej gamie kolorów. SPLA jest wykonana z mieszanki granulek różnych producentów w celu osiągnięcia optymalnych właściwości Drukowanie z naciskiem na wysoką jakość strun i na najbardziej korzystnej cenie.

Product variants

  • zł7,60 incl. VAT

zł7,60 incl. VAT

Producent: FIBER3D

. Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D , co gwarantuje bezproblemowe drukowanie

SPLA żarnik na drukarce 3D jest bardzo trudne, a podczas drukowania nie wyklucza zapach chemiczny. Jest to e biodegradowalny materiał, ponieważ jest wykonana z odnawialnych zasobów naturalnych. Z tego materiału można łatwo wydrukować duże elementy.

Materiał Opis PLA kwas mlekowy, kwas polimlekowy bioplastikowy wytwarzana ze skrobi kukurydzianej o takich samych właściwościach, jak z tworzywa sztucznego, z ropy naftowej. Ten plastik jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż np. ABS. Rozpuszczalny stosując tetrahydrofuran, lub długie wystawienie na acetonu może spowodować trawienia powierzchni. Nie ma niezdrowy i ulega rozkładowi w przyrodzie kontrolowane kompostowania. W porównaniu z ABS wyższej wytrzymałości materiału, materiał jest korzystnie druku, jedyną wadą jest mniejsza odporność na temperaturę. PLA może być aktywnie chłodzone podczas drukowania nie potrzebuje poduszki. PLA jest temperaturą obróbki od 210 do 230 ° C

Przechowywanie : Wskazane jest, aby zabezpieczyć środowisko suche. W złych przechowywania w wilgotnych warunkach absorbuje wilgoć, co znajduje odzwierciedlenie w prasie pęcherzyków na powierzchni. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Główne zalety materiału SPLA

    mały skurcz podczas chłodzenia - nie jest to konieczne, ogrzewa się podkładka lub komora