Wynalazca I FlashForge

Wynalazca I FlashForge

inteligentna drukarka biurkowa FlashForge Inventor. Łatwy w użyciu. Jest następcą na świecie ulubione drukarki Dreamer.

zł6580 incl. VAT

Warehouse status: na życzenie

Producent: FlashForge

FlashForge Inventor jest łatwy w obsłudze, elegancki i dostępne na pulpicie drukarki 3D i następca Worldwide bestsellerowej pulpitu drukarki 3D FlashForge Dreamer.

niezmiennie temperatury - szybkie drukowanie WYNIKI
Czułość temperatury bezpośrednio wpływać na wyniki drukowania, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych modeli. Amaranthus drukowania, który utrzymuje temperaturę jamy stabilny druku zapewnia minimalny skurcz stopionego włókna i uzyskać lepszy efekt drukowania. Wynalazca temperatury FlashForge procesor 5 pomiarowy wraz z wbudowanym fanów. Pomiar temperatury w czasie rzeczywistym umożliwia zagłębienie posiada temperaturę na stałym poziomie.

wznowić drukowanie OD MOCY
AWARIA wznawianie drukowania z funkcją zaniku zasilania znacznie poprawia doświadczenia użytkownika. Nigdy więcej nie udało wydruki z powodu nieoczekiwanej awarii zasilania. Wznowić drukowanie bezpośrednio po włączeniu drukarki 3D Inventor.

Należy swój model statusów
Real Time To nie jest łatwe do monitora i model, który musi być wydrukowany na kilkadziesiąt godzin. Inventor jest wyposażony w kamerę internetową. Więc czy w domu, czy w pracy, zawsze można sprawdzić status druku. Można używać aparatu do nagrywania filmów wydrukować każdą punkt odniesienia drukowania.

SZCZĘŚLIWY 3D - 3D DRUK MAKE
jeszcze więcej zabawy Metoda druku stale Uproszczenie, ale sposób modelowania wciąż nie jest łatwe. Myślimy z modelowania 3D do druku 3D, to powinien być przyjemny i łatwy proces. obiektów 3D pozwalają szczęśliwy rysunek 2D lub 3D rozszerzenie ich. Szczęśliwy 3D daje ludziom zupełnie nowe doświadczenie, z ponad 100 darmowych modeli 3D z 7 kategorii elementów do tworzenia projektów 3D przez połączenie dwóch lub więcej modeli w ciągu zaledwie kilku prostych krokach. Szczęśliwy 3D Flashforge Obsługuje drukowanie 3D, biorąc modeli projektowych jak wejść i wysyłanie modeli do drukarki 3D.

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info