BVOH filamentów 1,75 mm, 0,5 kg bieli Verbatim

BVOH filamentów 1,75 mm, 0,5 kg bieli Verbatim

Ten napis 3D BVOH VERBATIM biały kolor dzięki szybkim czasie topienia niezrównaną prędkość druku w porównaniu do modeli z włókna powszechnie stosowane PVA / PVOH prezent.

zł409,09 incl. VAT

Warehouse status: W magazynie <10

Producent: Verbatim

BVOH lub butenodiolu alkoholu winylowego materiału kopolimerowego łatwe drukowanie na niezawodne jakościami wytłaczanie, krótkie czasy topienia i doskonałą strukturę. Pozwala projektantom szybciej i dokładniej wdrożenia modeli 3D.

BVOH z Zastenografowanego stosowany jest jako silny <> materiał pomocniczy technologii silnych zwłaszcza dla drukowanej złożonych części ukształtowane FDM. Druk 3D jest zoptymalizowany w połączeniu z materiałami Verbatim ABS, PLA i PET, ale może być oczywiście używany z włókien o dowolnej marki. Materiał ten jest wrażliwy na światło i promieniowanie UV.

jest wymagane BVOH jerozpustný w wodzie i do usunięcia tego materiału, co najmniej 20-krotną masę wody (to znaczy co najmniej 20 ml wody na 1g BVOH) co najwyżej 2 kg BVOH dziennie. Przy wyższych dzienne spożycie BVOH muszą profesjonalnego leczenia płynnych odpadów organicznych.

Każda cewka jest dostarczany w opakowaniach próżniowych z pochłaniaczem wilgoci wewnątrz, aby zachować jego właściwości drukarskie. Aby otworzyć ponownie powinien być przechowywany w warunkach suchych.

cewki Waga z opakowania 0.75 kg.

Barva: bílá
Váha materiálu: 0,5 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,07 mm
Teplota podložky: 50 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info