Dosłownie PLA filamentów 1,75 mm naturalne przezroczysty 1 kg

Dosłownie PLA filamentów 1,75 mm naturalne przezroczysty 1 kg

Ten napis 3D PLA Verbatim w naturalnych przezroczyste dla ciebie, dzięki swoim doskonałym właściwościom gwarantuje jednolitości administracji. Materiał ten składa się z kwasu mlekowego.

zł124 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Verbatim

Ten napis 3D PLA Verbatim w naturalny przezroczysty dla ciebie, dzięki swoim doskonałym właściwościom zapewnienia jednolitości administracji, stabilne wyniki drukowania 3D, a następnie urabialność (postprocessing).

bioplastický PLA jest materiałem z włókien naturalnych kukurydzy na bazie kwasu mlekowego. Nie zawiera metali ciężkich, ftalanów i BPA, i jest w pełni biodegradowalny. Pomimo swojego pochodzenia naturalnego surowca kopią PLA posiada doskonałe właściwości drukowania.

Drukowanie PLA jest bardzo prosta, nie wymaga ogrzewanym Tampon nie jest podatny na odkształcenia, jak inne powszechnie używane, a otrzymane włókna są odporne wielokrotnego kopiowania temperatury do 58 ° C

Każda cewka jest dostarczany w opakowaniach próżniowych z pochłaniaczem wilgoci wewnątrz, aby zachować jego właściwości drukarskie. Aby otworzyć kolejny powinny być przechowywane w suchym otoczeniu.

cewki Ciężar z opakowania wynosi 1,4 kg.

Barva: transparentní
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,03 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info