Z włókien z włókien ciągłych PP PM naturalnej SoftJet 1,75 mm żarnika 0,5 kg PM

Z włókien z włókien ciągłych PP PM naturalnej SoftJet 1,75 mm żarnika 0,5 kg PM

SoftJet - PP (polipropylen), z materiału podobnego RubberJet (lub gumy). Materiał posiada bardzo dobre właściwości mechaniczne i odlewane

zł121 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

SoftJet - PP (polipropylen) z materiału podobnego RubberJet (lub gumy). Materiał ma bardzo dobre własności mechaniczne i mogą wytrzymać temperaturę wyższą od materiału ABS lub PLA (o wysokiej temperaturze mięknienia). Jest także odporna na działanie chemikaliów.

Zalecenia i opinie naszych klientów: drukowania temperatury - 230 ° C

podłoże temperatury 50 ° C -
chłodzenia - 100% pralko - Ultrabase z przezroczystej taśmy klejonej
szybkość drukowania - 20 mm / s "/ span> wysokości warstwy - 0,18
W przypadku drukowania z materiału PP potrzebne wprowadzenie włókna ze względu na swoją elastyczność, jest konieczne, aby zmniejszyć siłę nacisku sprężyny popychającej zastąpienie mechanizm rolkowy podajnik. Kolejnym problemem może być przyleganie materiału do podłoża za pomocą kleju lub lakieru 3D nie ma wystarczającej adhezji do przechowywania materiału. Więc zdecydowałem się wydrukować na przezroczystej taśmy, a następnie maksymalnej przyczepności. Być może byłoby to właściwe i taśma Kapton. Wydruk PP materiał wykazywał bardzo wysoka silne, elastyczność i wytrzymałość materiału. Inappropriate'd również oznaczone zapach podczas drukowania. Oczywiście ja to podkreślić, że właściwości wytrzymałościowe będzie mieć wpływ nie tylko materiału, ale również do budowy modelu i drukowania pozycji wzoru pod względem warstw konstrukcyjnych, a następnie ich naprężenia ( obciążenia) po operacji.
Barva: natural
Váha materiálu: 0,5 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 60 - 100° C
Teplota trysky: 210 - 230° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info