PET-G, 1,75 mm, włókno PC szary diabła Projekt 1 kg

PET-G, 1,75 mm, włókno PC szary diabła Projekt 1 kg

Diabeł projekt. To włókno jest zabezpieczony podwójnego opakowania przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet jest obecny w suszącej kieszeni, co zapobiega możliwej zakresu

zł118 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

Diabeł projekt. To włókno jest zabezpieczony podwójnego opakowania przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. struny marki Prasa Diabeł konstrukcyjne wykonane są w szerokiej gamie kolorów.

G-PET filamentów 1,75 mm w odcieniach szarości konstrukcji PC diabła jest twarde i wytrzymałe materiały, ma dobrą odporność na wysokie temperatury. Materiał ten skurcz ze względu na małą czcionką nadaje się do drukowania dużych obiektów. PETG jest inny materiał, który jest bardziej odporny na kwasy i rozpuszczalniki, w wysokich i niskich temperaturach. Możliwe jest THERMOFORM drukowany obiekt lub pocierać ją z ognia.

Średnica zewnętrzna 200mm otwór wewnętrzny 52 mm szerokości 70 mm. Silne> 1,4 kg.

Zalecenia i opinie naszych klientów:

drukowania temperatury - 230 ° C podłoże temperaturze - 80 ° C Chłodzenie - 0%
Podkładka - Ultrabase powlekanej farbą 3D
Szybkość druku - 40mm / s wysokości warstwy - 0,18
Materiał ten wykazał podczas drukowania bardzo dobre właściwości, łatwe drukowanie bez oznak zniekształceń modelu. Pod względem wytrzymałości, ja oceniać materiał bardzo dobrze, lepiej niż ABS pod względem niestabilności (tylko moja opinia i doświadczenie). PET G zachowuje pewne właściwości elastyczne i dlatego może ocenić warunki przydatności części wytrzymałościowych lepiej niż ABS. Z ABS zaczynają emeryturę stopniowo i coraz częściej zastępują ten materiał PET-G, tylko dla łatwiejszych warunków i właściwości drukowania.
Barva: šedá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80°C
Teplota trysky: 220 - 250°C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info