ASA jasne włókno pomarańczowe 1,75 mm diabła Projekt 1 kg

ASA jasne włókno pomarańczowe 1,75 mm diabła Projekt 1 kg

ASA jasne włókno pomarańczowe 1,75 mm diabła Projekt 1 kg

zł113,64 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

Dajemy wam wieści z polskiego producenta Diabeł projektu. 3D jasny pomarańczowy sznurek ASA przypomina dodatkami ABS, ale nadaje się również do stosowania na zewnątrz.

Te wyjątkowe właściwości mechaniczne i cieplne, wraz z doskonałą stabilnością na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne sprawiają, że jest idealnym materiałem do zastosowań zewnętrznych. W porównaniu z ABS ma również większą sztywność, dobra odporność na chemikalia, a jej powierzchnia jest bardziej błyszcząca i prawie nie żółknie. Problem on nawet nie kończąc, jak szlifowanie, cięcie, farbowanie, itd.

Dla swoich unikalnych właściwości materiału ASA jest często stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, który ma elementy odporne na długotrwałą stresowe silnego światła słonecznego, i częstych fluktuacji temperaturowych.

Prasa nitka tego materiału jest więc odpowiednia dla wymagających użytkowników FDM drukarek. To może, między innymi, rekomendowanych do Drukowanie 3D funkcjonalnych prototypów, inżynierii narzędzia i produkty końcowe

. To nie jest odpowiednia dla aplikacje lecznicze.

Zalecane ustawienia:

ASA z diabłem Projekt Prasa w 230-240 ° C w ogrzewanej podkładce w 90 do 100 ° C,

Szpula drukuj ciąg jest pakowane próżniowo wraz ze środkiem osuszającym i umieszczone w tekturowym pudełku. Każdy pakiet jest załadowany etykieta z informacjami o zalecanych ustawień temperatury dla wydruku

. Średnica zewnętrzna 200mm, wnętrze otwór 52 mm szerokości 70 mm. cewki Waga z opakowania 1,4 kg.

producent gwarantuje grubość łańcuchów odcisku +/- 0,05 mm.

zawiadomienia kolor - kolor nie jest w gamie kolorów wyświetlanych na monitorze komputera, to jest kolor pomarańczowy światło fosforowy. To cień zimniej, niedużo żółty jak obrazek.

Barva: oranžová
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info