Fillamentum MAGIGOO klej w sztyfcie dla lepszej przyczepności 50 ml

Fillamentum MAGIGOO klej w sztyfcie dla lepszej przyczepności 50 ml

Fillamentum MAGIGOO klej w sztyfcie dla lepszej przyczepności 50 ml

zł94 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Magigoo

MAGIGOO jest łatwy w użyciu cieczy „kleju” Zaprojektowany, aby rozwiązać swój problem z przyczepnością pierwszej warstwy, która jest podstawowym problemem w technologii druku FDM 3D. Kiedy uchwyt jest dobrze oddzielony od prasy drukarskiej samej platformy. Dobra przyczepność pierwszej warstwy jest ważne, ponieważ warstwa ta stanowi podstawę dla reszty prasy. MAGIGOO został specjalnie zaprojektowany do uniwersalnego zastosowania. Jak dobrze pracować dla PLA i ABS i innych włókien.

MAGIGOO łatwo wyczyścić wodą - który jest najbardziej powszechny i ​​dostępny rozpuszczalnik. Po każdym wydruku, można czyścić wilgotną szmatką usunięte, aby zapobiec nadmiernemu gromadzeniu MAGIGOO produktów.

właściwości adhezyjne MAGIGOO przeznaczone są do przechowywania wzoru podczas drukowania i zwolnieniu go po ochłodzeniu. Podczas procesu chłodzenia, usłyszysz charakterystyczny dźwięk popping zarówno ABS oraz PLA na. Prowadzi to do odkleić od druku pad i całkowitego Cool 3D wydruki mogą być łatwo usunięte bez narzędzi i nadmierną siłą.

MAGIGOO pozwala na zmniejszenie zniekształceń - co jest często powtarzające się problem z materiału ABS i ASA. Zaleta ta z pewnością docenią, zwłaszcza przy drukowaniu kilka godzin. W tym przypadku zależy od tego, jak uniknąć zakłóceń i problemów z przyczepnością a długo druk został dobrze wypełnione.


trwa ponad 100 aplikacji. Jest rozpuszczalny w wodzie i tym samym łatwe do czyszczenia

. instrukcji

Pierwszy Usuwanie uszczelnienia z folii
Przed pierwszym użyciem, to jest konieczne usunięcie koło z uszczelek, które zapobiegają wysychaniu i wyciek w trakcie transportu. Odkręcić korek aplikatora folii uszczelniającej.
sekund aplikacji produktu
Nałożyć naciśnij pad ciągłą cienką warstwę, która zapewnia przyczepność do podłoża druku. Gdy urządzenie jest stosowane, to zaleca się, aby po ponownym szczelnym zamknięciu butelki tak, że płyn wewnętrzny nie wysycha, co może powodować zapychanie aplikatora.
3-ci Broszura model
Magigoo może być stosowany w drukarkach 3D z ogrzewanym i nieogrzewanym prasowej pad.
4-ci Usuwanie modelu z podłoża silnego
Podczas drukowania połączenie między materiałami bardzo silne, po ochłodzeniu do temperatury pokojowej, drukowanie może być usunięta bez użycia siły.
5. pady czyszczące
W nierównomiernie rozłożone reszta składu po zakończeniu drukowania należy użyć podkładki w miejscu przetrzeć wilgotną ściereczką. Dla dalszego prasie następnie można nałożyć nową warstwę i pozostawić do wyschnięcia.

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info