INNOVATEFIL poliamid PA / włókno CF czarny 1,75 mm, 500 g

INNOVATEFIL poliamid PA / włókno CF czarny 1,75 mm, 500 g

INNOVATEFIL poliamid PA / włókno CF czarny 1,75 mm, 500 g

zł327,27 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Innovatefil

opór, który zachowuje doskonałe właściwości, nawet w wysokich temperaturach. Kombinacje z poliamidu (nylon), włókna węglowego i umożliwia drukowanie dużych obiektów bez zniekształceń.

Główne zalety tego włókna jest niewątpliwie odporność na długotrwałe temperatury około 150 ° C, Także ma wielką przyczepność pomiędzy warstwami, co daje drukowaniu kawałek dużą trwałość, a więc nie ma żadnych zakłóceń, nawet w sekcji prasowej większych wymiarach.

Dane
- średnica: 1,75 mm (± 0,03)
- temperatura pracy: 240-260 ° C
- temperatura podłoża: wyższe niż 60 ° C
- prędkość drukowania: 30-50 mm / s

temperatura:
Maksymalna temperatura pracy - Długotrwałe narażenie: 150 ° C, temperatura maksymalna
- krótkotrwałe wystawienie na 180 ° C

rozmiary: M 500 g recyklingu

wskazówki i zalecenia w celu drukowania  • ochrona przed wilgocią   Innovatefil® PA Fc w pojemniku podciśnienia, która zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią. Przed zamknięciem opakowania, włókna poddaje rygorystycznej kontroli jakości, do osuszania materiału surowego, który jest zamocowany wilgotność jest mniejsza niż 0,02%.

   Po rozpakowaniu wskazane, aby utrzymać go w suchym i ciemnym prostředí.Jinak materiału może absorbować do 0,5% wilgoci, który następnie odparuje podczas wytłaczania, co powoduje niską jakość powierzchni.

   Aby utrzymać optymalne warunki drukowania jest zalecane przed użyciem materiału z włókna drukarki 3D do wyschnięcia. Wiele urządzeń drukarskich zawiera już te systemy suszenia.    • Zalecane do włókien z włókna węglowego     włókna węglowe powoduje ciąg drukowania bardzo ścierny, a więc konieczne jest stosowanie stali hartowanej, lub w innych odmianach utwardzony dyszy, które zapobiega przedwczesnemu zużyciu.

     zaleca się stosować dyszę o średnicy co najmniej 0,6 mm, a wysokość warstwy druku jest ustawiona na 0,2 mm lub więcej. Nieprzestrzeganie tych zaleceń może spowodować zatkanie dysz.      • EXTRUDER utrzymania w dobrym warunek       Po zakończeniu drukowania zaleca się oczyścić dyszę. W przypadku drukowania z wielu różnych rodzajów materiałów, jest to właściwe pod wymiany dyszy dla każdego materiału, aby zapobiec jego mieszanie.

       beczki zaleca się stosowanie łańcuch czyszczący SmartFile CZYSTE .

Barva: černá
Váha materiálu: 0,5 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,03 mm
Teplota podložky: 60 - 100° C
Teplota trysky: 240 - 260° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info