FIBER3D PLA termo pomarańczowy białe włókna 1,75 mm 1 kg

FIBER3D PLA termo pomarańczowy białe włókna 1,75 mm 1 kg

PLA włókno termo pomarańczowy białego PLA specjalny materiał, który reaguje na zmiany temperatury zewnętrznej, zmieniając kolor. To jest materiałem ekologicznym, która jest wytwarzana ze skrobi kukurydzianej, jest przyjazny dla środowiska, nietoksyczne i bezpieczne. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. Materiał PLA ponad cieplnej doprowadzający 10 m pakiet 3D pióra.

zł7,80 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

Producent: FIBER3D

Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D .

termo pomarańczowy biały (pomarańczowy biały Thermo) to specjalne włókna, który reaguje na zmiany temperatury otoczenia koloru, tzn., że w normalnej temperaturze pracy jest pomarańczowa w wyższych temperaturach jest prawie biały. Jako klasyczne PLA jest bardzo twardy materiał biodegradowalny, co podczas drukowania nie wyklucza zapach chemicznej.

Materiał Opis PLA kwas mlekowy, kwas polimlekowy bioplastikowy wytwarzana ze skrobi kukurydzianej o takich samych właściwościach, jak z tworzywa sztucznego, z ropy naftowej. Materiał PVA przeciwko klasycznemu jego właściwości są uzupełnione poprzez zwiększenie wrażliwości na temperatury. Kiedy temperatura zmienia zareaguje zmieniając kolory - od pomarańczowego do białego. Funkcja ta może być stosowany wszędzie tam, gdzie trzeba sprawdzić, czy nie przegrzewa części i innych elementów. PLA jest temperatura obróbki wynosi od 190 do 220 ° C

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu suchym. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Główne zalety materiału

Barva: oranžová, bílá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

Alternative products

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info