FIBER3D PLA z włókien z włókien węglowych 1,75 mm 1 kg

FIBER3D PLA z włókien z włókien węglowych 1,75 mm 1 kg

PLA z włókien wzmocnionych włóknem węglowym. Jest przyjazny dla środowiska materiał wykonany ze skrobi kukurydzianej, która jest przyjazna dla środowiska. Nietoksyczne i bezpieczne. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. Materiał PLA z włókna węglowego (z włókna węglowego), także dostarczają powyżej 10 m opakowanie do 3D pióra.

zł9,80 incl. VAT

Warehouse status: W magazynie >10

Producent: FIBER3D

Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D .

z włókna węglowego (włókno węglowe) jest specjalny materiał PLA, która jest wzmocniona włóknem węglowym.

Materiał Opis PLA kwas mlekowy, kwas mlekowy jest z tworzywa sztucznego, Bio, która jest wytwarzana ze skrobi kukurydzianej o takich samych właściwościach jak z tworzywa sztucznego, z ropy naftowej. PLA jest bardziej przyjazny dla środowiska niż np. ABS. Materiał rozpuszcza się w tetrahydrofuranie. Każdy długoterminowej ekspozycji na aceton mogą powodować korozję powierzchni. Wadą jest mniejsza odporność na temperaturę. PLA może być aktywnie chłodzone podczas drukowania nie potrzebuje poduszki. PLA jest temperatura obróbki wynosi od 190 do 220 ° C

Zakończ kopie powstaje podczas obróbki cieplnej, która powoduje "ciągnięcie" włókna wydruku. Dlatego nadaje się do szlifowania ręcznego wydruku chłodzie. Na przykład. rozdrabniania w wodzie; natryskiwanie wypełniaczy, mielenie, powtarzając ten proces, aż produkt nie jest idealnie gładka.

Przechowywanie Bezpieczne suche. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Główne zalety materiału

Barva: černá
Váha materiálu: 1 kg
Přesnost struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

Alternative products

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info