FlashForge Inventor II

FlashForge Inventor II

Wynalazca 2 jest bezpieczny, prosty i niskiej drogie drukarki 3D. Charakteryzuje drugiej generacji bezprzewodowych, drzwi antywłamaniowe, pad slajdów, kolorowym ekranem dotykowym. W programie Inventor światowej II jest uważany za następcę Findera

zł3598 incl. VAT

Warehouse status: na życzenie

Producent: FlashForge

FlashForge Inventor II - bezpieczne, łatwe w obsłudze i efektywny kosztowo drukarki 3D. Wyposażony 2. połączenia bezprzewodowego generacji, bezpieczniejsze drzwi, wsuwany budowy płyty, kolorowym ekranem dotykowym i stosując nietoksyczny PLA włókno. Przyszłość druku 3D - i następcą bestsellerowej FlashForge Finder - jest tutaj

2. generacji WI-FI
FlashForge lnventor Il dysponuje 2. generacji połączenia Wi-Fi z bardziej stabilnego bezprzewodowej transmisji plików. A teraz można wysłać 3D pliki z komputera do pamięci lnventor Il z własną siecią Wi-Fi. Pamięć USB jest stabilny Innym sposobem przesyłania plików. Bez kabla USB, bez przerwy. - nawet gdy komputer działa w stan czuwania

IS EASY Operation -
FlashForge Inventor II JAK inteligentny telefon posiada 3,5-calowy ekran dotykowy IPS HD prawo na górze drukarki z dużymi, łatwe do zrozumienia kontroli. Tylko cztery zawory, aby rozpocząć drukowanie, nie trzeba go podłączyć do komputera. Zobacz podgląd plików modelowych i wiesz, że to, co chcesz wydrukować. Widok w czasie rzeczywistym statusu drukowania i nie wiadomo, kiedy zostanie ona zakończona. Wbudowany kompatybilności wiele języków w tym angielski, niemiecki, francuski, holenderski, polski, koreański i japoński jest dodawany do jego łatwość obsługi.

SMART mnóstwem funkcji
To Dodatkowo ułatwiają pracę z Inventor II: jego wspomagany system poziomowania wykrywa odległość między dyszą i platformy; wtykowych marek płytowych usuwania kompilacji wydruki znacznie łatwiejsze; jest wbudowany w run-out wykrywania włókna; Załączony komory powoduje wynalazca druku cicho działający II (-50 dB); zasilanie zewnętrzne sprawia, że ​​drukarki bezpieczniejsze i optymalizuje urządzenia objętość wewnętrzną.

INNOVATIVE AIR ZASILANIA zapewniające wygodne
Wynalazca II obsługuje PLA włókienek. PLA włókno muszą być chłodzone, aby szybko uzyskać gładką działanie drukującej. Innowacyjna konstrukcja czworoboczna dopływ powietrza z Inventor II, pozwalają PLA szybko schłodzić kształt.

SMART DRZWI WIĘCEJ
BEZPIECZEŃSTWA i elastyczność Inventor II Dodaj górną pokrywę i przednie drzwiczki na podstawie znalazcy FlashForge. Całkowicie zamknięta konstrukcja zapewnia proces drukowania jest bezpieczny. W procesie drukowania, otwórz drzwi i inteligentny czujnik drzwi Inventor II przypomni Ci drzwi są otwarte, druk Wstrzymywanie. Jest automatycznie drukowanie zostanie wznowione, gdy drzwi są zamknięte.

Tylko PLA żarnika - zielony i nietoksyczne
włókna PLA dla lnventor Ila są nietoksyczne, biodegradowalne tworzywa sztuczne są recyklingowi To i bezpieczne dla środowiska. A600 g szpula FlashForge oryginalnym PLA żarnika przychodzi w pudełku z można rozpocząć drukowanie 3D od razu.

FLASHPRINT - Z
podpór Generowanie więcej możliwości, nigdy nie było łatwiejsze niż to. Automatycznie generuje FlashPrint nośniki oparte na prostym zwis modelu. W tym samym czasie, można dodać więcej niezbędnych obsługuje wyjście do lepszych druków lub usuwanie niepotrzebnych, które zapisują materiały. Dendriform (treelike) obsługuje pozwalają drukować znacznie bardziej złożone modele, zatrzaśnięcie się stojakowe łatwo bez uszkadzania wydrukowanych obiektów.

pociąć, porąbać
Wyposażona cięcia i podziału funkcji, FlashPrint Pozwala dzielić swój model w kilku oddzielnych części, gdy jest zbyt duży i jeden do druku. Ograniczona objętość build może drukować większe modele.


2D do 3D wyposażony w FlashPrint pozwala na konwersję plików graficznych 2D do modeli 3D. Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby rozpocząć projektowanie 3D. Wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnij obraz i wybrać parametry, które chcesz.

Marka Drukowanie 3D jeszcze więcej zabawy - szczęśliwy z 3D
Sposób drukowania stale pobiera uproszczone, ale sposób modelowania 3D nadal nie jest łatwe. obiektów 3D pozwalają szczęśliwy rysunek 2D lub 3D rozszerzenie ich. Szczęśliwy 3D daje ludziom zupełnie nowe doświadczenie, z ponad 100 darmowych modeli 3D z 7 kategorii elementów do tworzenia projektów 3D przez połączenie dwóch lub więcej modeli w ciągu zaledwie kilku prostych krokach. To FlashForge Obsługuje drukowanie 3D, biorąc modeli projektowych jak wejść i wysyłania ich do drukarki 3D.

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info