FlashForge Guider II

FlashForge Guider II

Guider II to profesjonalna drukarka FDM / FFF. Dzięki konstrukcja metalowa rama oraz paneli bocznych ciało wysoce odpornego ABS guider jest nie tylko stabilna wydajność drukowania, ale jest lekki i wytrzymały. Idealne rozwiązanie dla branży budowlanej i architektonicznej, badań naukowych, przemysłu wytwórczego i edukacji.

zł9580 incl. VAT

Warehouse status: na życzenie

Producent: FlashForge

Guider II jest profesjonalny i FFF (Fused włókien Wykonanie) drukarka 3D, aw poprzednika Follows ITS ITS renomowanej strukturę. Z all-metalowej konstrukcji ramy i paneli bocznych korpus wykonany z wysokiej wytrzymałości tworzywa ABS, prowadnicę II ma nie tylko wydajność stabilny druku, ale os lekkie i wytrzymałe. Idealne dla branży budowlanej i architektonicznej, badań naukowych, edukacji i przemysłu wytwórczego.

stosunku do pierwszej generacji, Guider II umożliwia stosowanie większej liczby typów włókien, z uwagi na lepszą uformowanej przejrzystej górną i przednimi drzwiami, pozwalające komorze temperatura zamknięty druku być bardziej stabilny. Guider II zawiera także nową funkcję Resume po awarii zasilania Drukowanie, aby zapewnić płynność doświadczenie użytkownika.

Drukarka Sprawdzone 3D
Guider II Struktura następuje po jej z renomowanymi poprzednika struktury. Wszystkie ruchome części są przetwarzane z ogromną precyzją, aby zapewnić stabilną pracę drukowania. Prowadnicę II 68% Zwiększona objętość budowy, zmniejszenie precyzji wyższego oraz nie szybkość drukowania.

wspaniałych funkcji
Guider II pochodzi przynosi szereg interesujących funkcji, takich jak Microsoft:
• Innowacyjny system Wytłaczarka - Całkowicie zamknięty układ zasilania powietrzem podnieść drukowania gładkość
• ogrzewanych Konstruowanie Plate - Obsługuje wiele typów nurtu żarnik do drukowania różnorodnych potrzeb
• Ekran dotykowy - Guider II jest wyposażony w 5-calowy kolorowy ekran dotykowy pełnego i wielojęzyczny interfejs użytkownika. Tutaj można obejrzeć swoje modele drukowania.

Wydajny krojenie
FlashPrint SOFTWARE główny nurt oprogramowania wykorzystywanego przez cięcie FlashForge, zdobył Outstanding przez media i specjalistów. Oprogramowania Kolejne oferty tryb eksperta, który pozwala dziesiątki parametrów do ustawienia przez użytkownika, do drukowania elastyczność większa. Dzięki funkcji kompensacji zewnętrznej / wewnętrzne błędy wymiarowe są zmniejszone do 0,02 mm.

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info