3DLAC - spray lepszą przyczepność do podłoża problemy

3DLAC - spray lepszą przyczepność do podłoża problemy

Drukarka specjalna powłoka na 3D, aby powiększyć PŘILNAVOSTISprej 400 ml. Wystarcza do ponad 600 iniekcji podkładki (zaletą jest to, że w przypadku prawidłowego zastosowania do pierwszej warstwy nie musi być stosowany przed każdym ponownym druku). W przypadku niezadowolenia, oferujemy zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni.

zł55,80 incl. VAT

zł59,80 incl. VAT Zniżka zł4

Warehouse status: W magazynie >10

Producent: na3D

drukarki specjalna powłoka na 3D o podwyższonej przyczepności bez PARFUMACE

Nasza firma osobiście przetestowała następujące materiały:. PLA, PET, ABS, ASA, Flexfill, drewno i brąz wypełnienia, NGEN, XT i XT-CF20

Odkryj specjalna farba do drukarek 3D, bez parfumace z większą przyczepność na każdej powierzchni, 3DLAC .

Przy jego pomocy, nie będziesz mieć problem żadnych materiałów drukowanych. Przy prawidłowo powlekanego sprayu, nie ma problemu nawet odłączyć od elementów kopiowanie (warunki są fajne klocki do temperatury pokojowej).

3DLAC rozwiązuje problem przyczepność do materiałów podstawowych. Przy niewielkim natryskuje się na maty jest przymocowany do kopiowania podłoża. Po zakończeniu drukowania, kopiowania revoke sprawnie bez uszkodzeń.

3DLAC został opracowany z radą laboratoriach chemicznych, z ponad 50-letnim doświadczeniem. Jego skład nie zawiera dodanych środków aromatyzujących (niektórzy nawet zapachy przyjemne) i poprawia przyczepność do powierzchni druku druku.

Powłoka rewolucyjny, który poprawia niesamowity świat druku 3D.

Ze względu na charakterystykę zastępuje Kapton, kleje i inne często zawyżone alternatywy dla niższych kosztach i łatwiejsze w użyciu.

Zastosowanie:

Lakier natryskiwanie maty z odległości 20 cm. Po grzałki, wydruk zostanie dołączony do szkła. Po zakończeniu drukowania, ostudzić i pad może sprawnie zdjąć wydruk.

Składniki:

izopropylowy, alkohol MERHYAL, izobutan, propan, PZ / kopolimer ALCOHOLDENAT. Produkt ten nie zawiera składniki, takie jak PBT / vPvB.

Uwaga:

Naczynie znajduje się pod ciśnieniem, a jego zawartość jest łatwo palny

New product question

* (Obowiązkowe)

Alternative products

  • Plus 3DLAC

    Warehouse status: W magazynie >10

    zł55,80 incl. VAT

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info