FIBER3D drzewne - drewniany włókno 1,75 mm 1 kg

FIBER3D drzewne - drewniany włókno 1,75 mm 1 kg

Drewnianych materiałów PLA zmieszano z drewna. Wydruki zyska wygląd wyrobów z drewna. Ekologiczny materiał wykonany ze skrobi kukurydzianej. Przyjazny dla środowiska. Nietoksyczne i bezpieczne. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. Przychodzi w kolorze drewna. Drewnianych materiałów zasilania ponad 10 m pakiet 3D pióra.

zł109,80 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

Producent: FIBER3D

Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D .

href = "https://www.na3d.cz/blog/prehled-dostupnych-materialu" drewno PLA jest materiałem wymieszano z drewna silną (20%) produktu o lepszym wyglądzie. Wydruki zyska wygląd wyrobów z drewna. WOOD żarnik na drukarce 3D jest jak żarnika PLA bardzo ciężko i podczas drukowania nie wyklucza zapach chemiczny. Jest tkaé biodegradowalnego materiału - wykonany z odnawialnych zasobów naturalnych.

Materiał Opis PLA kwas mlekowy, kwas polimlekowy bioplastiki ze skrobi kukurydzianej o podobnych właściwościach, jak z tworzywa sztucznego, z ropy naftowej. Ten plastik jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż np. ABS. materiał drzewny jest rozpuszczalna za pomocą tetrahydrofuranu. W przypadku długotrwałego działania acetonu może spowodować trawienia powierzchni. Drewnie druk ciąg jest bezpieczny i biodegradowalny w naturze poprzez kontrolowaną kompostowania. W porównaniu z ABS, okazuje się, że wytrzymałość materiału jest wyższa, materiał jest najlepiej wydruku. Gdy możliwe jest drukowanie DREWNA aktywnie chłodzony i jest również zapotrzebowanie na ogrzewanej podkładce. Wadą jest mniejsza odporność termiczną i wyższą ścieranie w kierunku dyszy wylotowej. Bardzo często konieczne jest mniejszą prędkością druku. Temperatura obróbki drewna jest 190-220 ° C

Zakończ materiał może nie być łatwo szlifowane lub wywiercone otwory do druku, ponieważ gdy działania te wytwarzają ciepło, które powoduje „ciągnięcie” wątki z wydrukiem. Jest zatem do ręcznego szlifowania wydruku chłodnym (np. Można zemleć w wodzie. Materiał powinien być rozpylany pierwszy wypełniacz (używany do modelowania), a następnie zemleć ponownie rozpylana na nowo do modelu nas idealnie gładka, a następnie natryskuje się farbę) , Otrzymany model jest również możliwe, aby wstawić „omílačky” wraz z muszli, kamieni, pozostałości włókien.

Przechowywanie Zalecamy, aby zapewnić środowisko suche. W złych przechowywania w wilgotnych warunkach absorbuje wilgoć, co znajduje odzwierciedlenie w prasie pęcherzyków na powierzchni. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Główne zalety materiału:

    mały skurcz podczas chłodzenia-klawiaturze nie jest konieczna lub ogrzewane komora