PLA włókienek startpack 1,75 MM 6x330g Projekt Diabeł

PLA włókienek startpack 1,75 MM 6x330g Projekt Diabeł

producent włókna Polski Diabeł Projekt oferowane są w szerokiej gamie kolorów, 6 kolorów bezpośrednio Startpack częścią pakietu. Producent gwarantuje grubość strun odcisku +/- 0,05 mm.

zł204 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

Włókna polski producent Diabeł Projekt oferowane są w szerokiej gamie kolorów, 6 kolorów bezpośrednio Startpack częścią pakietu. Producent gwarantuje grubość strun odcisku +/- 0,05 mm. Zalecamy poczynając od drukarek, którzy chcą drukować w kolorze, bez konieczności zakupu drogich dużych cewek.

Materiał PLA jest najczęściej stosowanym materiałem do drukowania technologii FDM , nadaje się do drukowania dużych obiektów.

6 330 g małych zwojów jest pakowany próżniowo, wraz ze środkiem suszącym i umieszczone w pudełku kartonowym. Każdy pakiet jest załadowany etykieta z informacjami o zalecanych ustawień temperatury dla druku.

Średnica zewnętrzna cewki 160mm otwór wewnętrzny 50 mm szerokości 45 mm. Silne> 3,2 kg. Ten materiał opakowaniowy 2 kg w przybliżeniu długość włókna w jednej szpuli, wynosi około 110 m.

Przydatność PLA:

PLA jest łatwo wydrukować, jest biodegradowalny (a więc przyjazny dla środowiska). Ale jest to materiał, który nie nadaje się do użytku na zewnątrz, staje się krucha i rozpada się pod wpływem promieniowania UV. Jest także odporna na ciepło. Już w temperaturze 30 - 50ST drukuje C zmiękczenia i odkształcają. Nie jest zatem przeprowadzenie egzemplarzy w samochodach. PLA jest materiałem palnym. Dlatego zaleca się podczas drukowania z materiału długotrwale bez nadzoru nie pozostawiać drukarki.

Zakończ PLA - materiał nie może być łatwo starte przez szlifowanie (tarcie) generuje ciepło, które powoduje, że "ciągnie" z włókna wydruku. W związku z tym nadaje się do szlifowania ręcznego wydruk chłodzenia tak, że będzie szlifować w wodzie. Z tego samego powodu trudno jest wydrukować otwory (znowu problem z ogrzewaniem). Materiał powinien być rozpylany pierwszy wypełniacz (używany do modelowania), a następnie szlifowane, ponownie rozpylana i znowu do modelu nas idealnie gładka, a następnie spryskuje się farby. Uzyskany model może być również wprowadzony w „omlílačky” wraz z muszli, kamieni, kawałków włókien pozostaje wydruki i pozbyć się niechcianych błędów i pomoc gruzu pod.

Klejenie PLA : klej spray aktywatora (czasem nawet sami wystarczy klej)

Zalecane ustawienia drukowania PLA : Aby wydrukować tylko stosowanie powszechnie używanych dysz (mosiądz). Średnica dysz dobiera się w zależności od stopnia rozdrobnienia powierzchni, co chcemy osiągnąć lub warstwami regulację siły do ​​drukowania. To optymalne ustawienie istnieje wzór recount nie mniej tylko prosta zasada i 0,2 mm, - że jeśli chce się grubość warstwy 1,25 nie powinien mieć większą średnicę niż średnica dyszy 0,3 mm . Przy wyższych warstw użyciu dyszy o większej średnicy na słabsze mniej kontrastu.

Podkładki temperatury - nie jest wymagane utrzymuje ciepło lub tylko dla lepszej przyczepności do materiału podłoża do 50ST. C. Aby uzyskać jeszcze lepsze dopasowanie do podstawy Oczywiście zaleca się stosowanie 3DLAC lub klej. Na ogół jednak, PLA materiału dobrze przylega do podłoża bez kleju.

<> silne Zalecane ustawienia: druku Temperatura: 208 ° odsunięcie 0,8 mm, prędkość 60 mm / s (schemat 70%) Warstwa 0,2 - 0.05mm. W przypadku korzystania z drukarki z filmem PEI musi być dobrze odtłuszczona podkładkę. Otrzymaną Wydruk jest gładka i błyszcząca, a bez widocznych błędów.

. Drukuj materiału PLA wsparciu - odpowiednie wsparcie dla kopii są wykonane z tego samego materiału, tj PLA lub PVA (materiał voděrozpustný) nie nadaje się do HIPS

Przechowywanie Zalecamy, aby zapewnić środowisko suche. Pod złym przechowywaniu w wilgotnym środowisku wchłonie wilgoć, która objawia się w postaci pęcherzyków podczas drukowania na powierzchni.

Barva: multicolor
Váha materiálu: 2 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 50 - 60°C
Teplota trysky: 200 - 235°C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info