FIBER3D PLA włókno świeci w ciemności 1,75 mm 1 kg

FIBER3D PLA włókno świeci w ciemności 1,75 mm 1 kg

Ten specjalny PLA góruje żarnika w jego zdolność do świecą w ciemności. PLA wykonany jest ze skrobi kukurydzianej, jest przyjazny dla środowiska materiał dla środowiska. Nietoksyczne i bezpieczne. Świecić w ciemności. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. Jest w 6 kolorach. PLA świeci w ciemności materiału, dostarczamy również powyżej 10 m opakowanie do 3D pióra.

Product variants

  • zł139,80 incl. VAT

  • zł139,80 incl. VAT

  • zł139,80 incl. VAT

  • zł139,80 incl. VAT

zł139,80 incl. VAT

Producent: FIBER3D

Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D .

świecić w ciemności jest przeznaczony do użycia drukarki 3D, to jest bardzo trudne. Podczas drukowania nie wyklucza zapach chemiczny. Materiał PLA ulega biodegradacji, jest vyrobern odnawialnych zasobów naturalnych. W przypadku drukowania dużych elementów, to pozwala łatwo drukować tylko PLA.

Materiał Opis PLA kwas mlekowy, kwas polimlekowy bioplastiki wytworzone ze skrobi kukurydzianej. Ma podobne właściwości jak tworzywa sztucznego są wykonane z ropy naftowej. PLA jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż np. ABS jest nietoksyczny i ulega biodegradacji w přídobě. Tetrahydrofuran, mogą być rozpuszczone, Ekspozycja na długotrwałe acetonu może spowodować trawienia powierzchni. Wadą jest mniejsza odporność na temperaturę. W porównaniu z ABS wyższej wytrzymałości materiału, korzystnie materiał jest przystosowany do drukowania. PLA może być aktywnie chłodzone podczas drukowania nie potrzebuje poduszki. PLA jest temperatura obróbki wynosi od 190 do 220 ° C

Wykonanie : Materiał ten jest trudny w obróbce ze względu na fakt, że podczas szlifowania lub wiercenie w produkt wytwarza ciepło, które powoduje efekt „ciągnięcie” włókna wydruk. dlatego można polecić wydruk chłodzenia, np. wody chłodzącej podczas szlifowania ręcznego. Materiał może być również rozpylany pierwszy wypełniacz (używany do modelowania), a następnie mielenia, mielenia i ponownie rozpylana. Działania te są następnie powtarzane do momentu, aż kopiowanie nie jest idealnie gładka. Otrzymany model może być rozpylana z farbą. Może być również wprowadzony do „omílačky” wraz z muszli, kamieni, resztek włókien lub kawałków egzemplarzy.

Przechowywanie niej : Wskazane jest, aby zabezpieczyć środowisko suche. W złych przechowywania w wilgotnych warunkach absorbuje wilgoć, co znajduje odzwierciedlenie w prasie pęcherzyków na powierzchni. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Główne zalety materiału: