FIBER3D HIPS 1,75 mm włókno 1 kg

FIBER3D HIPS 1,75 mm włókno 1 kg

Materiał HIPS materiału nośnika. To jest bardzo trudne, trudne i ma dobrą stabilność termiczną. Nadaje się do drukowania większych obiektów. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. Jest w 6 kolorach.

zł99,80 incl. VAT

Warehouse status: Neznámá

Producent: FIBER3D

Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D .

HIPS służy do drukowania na podwójnej głowicy drukarek 3D. Jest to materiał nośny. Jedna głowica drukuje konstrukcję nośną wykonaną z ABS lub HIPS i drugim modelu samego tworzywa ABS lub HIPS.

Opis materiał : HIPS, wysokiej polistyren, polistyren wysoko, jest bardzo silny i ma dobrą stabilność termiczną. Jest on używany do drukowania na drukarkach wielogłowicowych. HIPS można łatwo klejone i malowane. wykazuje również doskonałą stabilność wymiarową, w szczególności do drukowania dużych przedmiotów (mniejsze skrętu). HIPS można rozpuścić w limonen lub aceton. HIPS ma drukować i właściwości mechaniczne podobne do ABS. Jednak ma nieco mniejszy skurcz termiczny. Może być szlifowane i poddana obróbce powierzchniowej. ABS HIPS trzymać się lepiej niż PVA.

Przechowywanie Przechowywać w suchym miejscu. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Lista główne cechy