PLA włókienek 1,75 mm PC szary Diabeł Projekt 1 kg

PLA włókienek 1,75 mm PC szary Diabeł Projekt 1 kg

producent włókna Polski Diabeł Projekt oferowane są w szerokiej gamie kolorów, szary komputer jest nowy od września 2017. Producent gwarantuje grubość sznurka druku +/- 0,05 mm. Zalecamy poczynając od drukarek, którzy chcą drukować w kolorze, bez konieczności zakupu drogich dużych cewek.

zł112 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

Materiał PLA jest najczęściej stosowanym materiałem do drukowania technologii FDM, i nadaje się do drukowania dużych obiektów.

cewki 1 kg pakowane próżniowo wraz ze środkiem osuszającym i umieszczone w tekturowym pudełku z etykietą z informacją o rekomendowanych ustawień temperatury dla wydruku .

pakowana szpulki masie 1,4 kg.

Przydatność PLA:

PLA jest łatwo wydrukować, jest biodegradowalny (a więc przyjazny dla środowiska). Ale jest to materiał, który nie nadaje się do użytku na zewnątrz, staje się krucha i rozpada się pod wpływem promieniowania UV. Jest także odporna na ciepło. Już w temperaturze 30 ° - 50 ° C drukuje miękną i odkształcają. Nie jest zatem przeprowadzenie egzemplarzy w samochodach. PLA jest materiałem palnym. Dlatego zaleca się podczas drukowania z materiału długotrwale bez nadzoru nie pozostawiać drukarki.

Zakończ PLA - materiał nie może być łatwo starte przez szlifowanie (tarcie) generuje ciepło, które powoduje, że "ciągnie" z włókna wydruku. W związku z tym nadaje się do szlifowania ręcznego, np wydruk chłodnym. To będzie szlifować w wodzie. Z tego samego powodu trudno jest wydrukować otwory (znowu problem z ogrzewaniem). Materiał powinien być rozpylany pierwszy wypełniacz (używany do modelowania), a następnie szlifowane, ponownie rozpylana i znowu do modelu nas idealnie gładka, a następnie spryskuje się farby. Uzyskany model może być również wprowadzony w „omlílačky” wraz z muszli, kamieni, resztek włókien, sztuk odbitek i pozbyć się niechcianych błędów i pomoc gruzu pod.

Klejenie PLA : klej spray aktywatora (czasem nawet sami wystarczy klej)

Zalecane ustawienia drukowania PLA : Aby wydrukować tylko stosowanie powszechnie używanych dysz (mosiądz). Średnica dysz dobiera się w zależności od stopnia rozdrobnienia powierzchni, co chcemy osiągnąć, odpowiednio. warstwami dostosowania siły do ​​wydrukowania. To optymalne ustawienie istnieje wzór opowiadać, nie mniej tylko prostą zasadą: +/- 0,2 mm - tj. jeśli chce się grubość warstwy 1,25, dysza nie powinien mieć większą średnicę niż 0 3 mm. Przy wyższych warstw użyciu dyszy o większej średnicy na słabsze mniej kontrastu.

Podkładki temperatury - nie jest wymagane utrzymuje ciepło lub tylko dla lepszej przyczepności do materiału podłoża do 50ST. C

<> silne Zalecane ustawienia: druku Temperatura: 208 ° odsunięcie 0,8 mm, prędkość 60 mm / s (schemat 70%) Warstwa 0,2 - 0.05mm. W przypadku korzystania z drukarki z filmem PEI musi być dobrze odtłuszczona podkładkę. Otrzymaną Wydruk jest gładka i błyszcząca, a bez widocznych błędów.

. Drukuj materiału PLA wsparciu - odpowiednie wsparcie dla kopii są wykonane z tego samego materiału, tj PLA lub PVA (materiał voděrozpustný) nie nadaje się do HIPS

Przechowywanie Zalecamy, aby zapewnić środowisko suche. Pod złym przechowywaniu w wilgotnym środowisku wchłonie wilgoć, która objawia się w postaci pęcherzyków podczas drukowania na powierzchni.

Barva: šedá
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info