Włókno-PM PET G przewód biały nadruk 1,75 mm 2 kg włókien AM

Włókno-PM PET G przewód biały nadruk 1,75 mm 2 kg włókien AM

PET G przewód biały nadruk o średnicy 1,75 mm, nadaje się do drukowania na każdym drukarek (FDM) z ogrzewaną podkładką. Drukowanie tego materiału jest łatwa, a otrzymany druku kolorowego z przyjemnej barwie. 2 kg opakowanie ułatwi swoje dłuższe wydruki. Nie ma potrzeby, aby często zmieniać cewki, a sam druk jest problematyczne bez połączenia.

zł229,80 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Filament-PM

naciśnij strun marki Czech Filament-PM (znany również pod nazwą Plastic Mladeč) są jednymi z wysokiej jakości materiałów i zapewnia bezproblemowe drukowanie. Jest stosowany w produkcji laserowego pomiaru grubości materiału, a tym samym zapewnienie stałej średnicy przewodu wzdłuż jego długości. Włókna te są chronione przez podwójną osłonę przed promieniowaniem UV, a każdy pakiet ma w osuszającego woreczka, co zapobiega możliwej wilgotności materiału. Istnieje szeroka gama kolorów.

Jest to trudny i twardy materiał, który ma dobrą stabilność termiczną. Materiał ten skurcz ze względu na małą czcionką nadaje się do drukowania dużych obiektów. PETG białe włókno, w przeciwieństwie do innych materiałów, które są bardziej odporne na kwasy i rozpuszczalniki, w wysokich i niskich temperaturach. Możliwe jest THERMOFORM drukowany obiekt lub pocierać ją z ognia.

. cewki Waga łącznie z ich opakowaniem 2,8 kg

wewnętrzna średnica cewki 52 mm zewnętrznego 300 mm szerokości cewki 107 mm < / P>

Barva: bílá
Váha materiálu: 2 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 60 - 80° C
Teplota trysky: 220 -250°C

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info