SmartFile Dimafix pióro kompozycja zwiększające przyczepność 90 ml

SmartFile Dimafix pióro kompozycja zwiększające przyczepność 90 ml

DIMAFIX Pen (90 ml) jest nowy produkt, który ma takie same właściwości jak klej

zł79 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Smartfil

DIMAFIX Pen (90 ml) jest nowy produkt, który ma takie same właściwości klejące jako <= tytułem "Spray Adhesive do ogrzewania pad" rel = "noopener noreferrer" sekcję „https://www.na3d.cz/doplnky_3d_tisk / dimafix natryskowe / „docelowa =” _ blank „> dimaFix spray, który jest bardzo skuteczny natrysku kleju lepsze przyleganie powierzchni, w zależności od temperatury - przyczepność wzrasta powyżej 65 ° C Po wydrukowaniu, po chłodnej podkładki, model może być łatwo ponownie usunięty z podkładki prasy. DimaFix Pen przeciwieństwie DimaFix rozpylania cieczy. Nie ma gazu i dlatego jest przyjazny dla środowiska. Podczas prasie nie pachnie.

To trwa ponad 100 aplikacji. Jest rozpuszczalny w wodzie, a zatem łatwe do czyszczenia

Manual.
pierwszy Oczyść obszar wydruku drukarki. Upewnij się, że temperatura naciśnij pad jest poniżej 50 ° C!
sekund Klej kij Dimafix Pen kilka sekund potrząsanie, a następnie zastosować je przez opryskiwanie (nevyhřátou) podłoża druku z odległości około 30 cm.
trzeci Poczekać kilka sekund, aż do wyschnięcia powierzchni przed Win substratu do pożądanej temperatury. Temperatura w zależności od wybranego typu włókna telefonicznego i temperaturach roboczych Dimafixu patrz tabela poniżej. Rozpocznie produktów do pracy optymalnie tylko w temperaturze powyżej 65 ° C.
Po podgrzaniu pad, można rozpocząć drukowanie.
4 Po wydrukowaniu, celem oczekiwania 3D do złoża drukującej ochłodzono (T złoża & lt; 65 ° C). Ostrożnie wyjąć drukowany model podkładki prasowej.

Przyczepność rozpylania względem temperatury podłoża: