Produkt SmartFile SMART kija zwiększające przyczepność 100 ml

Produkt SmartFile SMART kija zwiększające przyczepność 100 ml

Inteligentne stick klej ciekły preparat (100 ml) w specjalnie opracowanych do drukowania polipropylen. Ponieważ polipropylen ze względu na swój skład chemiczny, po słabo

zł47,27 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Smartfil

Szybkie stick klej ciekły preparat (100 ml) został zaprojektowany specjalnie dla drukowania polipropylen. Ponieważ polipropylen ze względu na skład chemiczny bardzo słabo związane z większością istniejących materiałów, drukowanie lub nie przywierała dobrze do powierzchni drukującej. Inteligentne stick, ale działa jako interfejs między materiałem a podstawą, i w ten sposób zapewnia odpowiednią przyczepność

Inteligentne Memory Stick nie muszą być stosowane tylko dla PP, jest to uniwersalny produkt. Jest kompatybilny z większością istniejących materiałów dostępnych na rynku. Może być stosowany do ABS, HIPS, PLA, PETG, PP, PA i innych.

To trwa ponad 100 aplikacji. Jest rozpuszczalny w wodzie i tym samym łatwe do czyszczenia

. instrukcji

Pierwszy Usuwanie uszczelnienia z folii
Przed pierwszym użyciem, to jest konieczne usunięcie koło z uszczelek, które zapobiegają wysychaniu i wyciek w trakcie transportu. Odkręcić korek aplikatora folii uszczelniającej.
sekund aplikacji produktu
Nałożyć naciśnij pad ciągłą cienką warstwę, która zapewnia przyczepność do podłoża druku. Gdy urządzenie jest stosowane, to zaleca się, aby po ponownym szczelnym zamknięciu butelki tak, że płyn wewnętrzny nie wysycha, co powoduje zanieczyszczenie aplikatora.
3-ci Broszura model
Inteligentne Stick jest produktem, który współpracuje z drukarkami z podgrzewanymi i nieogrzewanym prasowej pad. W przypadku temperatury grzania podkładka idealnej wynoszącej około 70-90 ° C Odciski palców, które wymagają bardzo dużą przyczepność, to zaleca się zwiększenie temperatury w prasie w temperaturze 90-100 ° C w odpowiedzi na pierwszą warstwę w celu uzyskania materiału wielką przywieraniu kleju. Dodatkowych warstw, możliwe jest, w celu obniżenia temperatury do 70 ° C, w celu zwiększenia zdolności kleju konstrukcyjnego.
4-ty Usuwanie modelu z podłożem
Gdy element jest drukowana, połączenie pomiędzy materiałem bardzo mocne, więc zaleca się płukanie wodą do rozcieńczonej formulacji, a tym samym zmniejszenie przyczepności. Następnie odkleić egzemplarzu w zwykły sposób, na przykład za pomocą szpatułki.
5-ci Czyszczenie klocków
Jest to często możliwe jest użycie innej warstwy, aby zachować poprzednią drukiem i osiągnąć równie dobre wyniki. Jednak, gdy warstwa powłoki jest uszkodzony, musi zostać przywrócona. W tym przypadku, powierzchnia podpaski higienicznej, przemyto gorącą wodą w celu osłabienia warstwę przylepną, a następnie usuwa się za pomocą szpatułki. Zaleca się, stosując produkt na szkle lub na wymiennym podłoża, przy czym proces czyszczenie jest łatwiejsze.

New product question

* (Obowiązkowe)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info