Klej płynny preparat na drukowanie 3D diabła Projekt 110 ml

Klej płynny preparat na drukowanie 3D diabła Projekt 110 ml

Klej płynny preparat na drukowanie 3D diabła Projekt 110 ml

zł46 incl. VAT

Warehouse status: 1-7 dnů

Producent: Devil Design

diabła projekt przedstawiono nowy produkt - ciekłego kleju na podłoże druku (110 ml). Ten preparat do poprawy przylegania powierzchni, w zależności od temperatury - zwiększa przyczepność ze wzrostem temperatury podłoża. Po wydrukowaniu, po chłodnej podkładki, model może być łatwo ponownie usunięty z podkładki prasy. Jest to płynny preparat. Nie ma gazu i dlatego jest przyjazny dla środowiska. Podczas drukowania, zapach, wręcz przeciwnie ma przyjemny zapach waniliowy.

Produkt jest rozpuszczalny w wodzie, jest łatwy do czyszczenia. Zwiększona adhezja jest testowany materiałów PLA, Pla-ST, ABS i ABS, HIPS T ABS, ASA, TPU, PET-G

ręczne.
pierwszy Oczyść obszar wydruku drukarki. Upewnij się, że temperatura naciśnij pad jest poniżej 50 ° C!
sekund Klej kij diabeł Projekt wstrząsnąć kilka sekund, a następnie zastosować do (nevyhřátou) pad druku. Po odkręceniu pokrywy można znaleźć Houbičková aplikatora, który można osiągnąć bardzo precyzyjną aplikację tylko wtedy, gdy naprawdę potrzebują.
3-cia Poczekaj na 2 minuty, aż powierzchnia jest całkowicie suchy zanim Win substratu do pożądanej temperatury. Temperatura wybrać w zależności od wybranego rodzaju włókna. Można poruszać Zalecana temperatura pracy płynny klej Diabeł Projekt patrz tabela poniżej.
Po podgrzaniu pad, można rozpocząć drukowanie.
4-cia Po wydrukowaniu obiektu 3D czekać aż płytka druk do ostygnięcia. Model powinien przejść po prasie po oziębieniu łatwo wyjąć z podkładki.

Temperatury pad w zależności od rodzaju materiału: