FIBER3D PLA filamentów 1,75 mm 1 kg

FIBER3D PLA filamentów 1,75 mm 1 kg

Ekologiczny materiał wykonany ze skrobi kukurydzianej. Przyjazny dla środowiska. Nietoksyczne i bezpieczne. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. Jest w szerokiej gamie kolorystycznej 33 odcieni. PLA materiał zasilania ponad 10 m pakiet 3D pióra.

Product variants

  • zł389,80 incl. VAT

  • zł389,80 incl. VAT

  • zł389,80 incl. VAT

  • zł389,80 incl. VAT

  • zł389,80 incl. VAT

  • zł389,80 incl. VAT

zł389,80 incl. VAT

Producent: FIBER3D

. Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D , co gwarantuje bezproblemowe drukowanie

w użyciu drukarki 3D jest bardzo twardy i podczas drukowania nie wyklucza zapach chemiczny. PLA jest biodegradowalny - wykonany z odnawialnych zasobów naturalnych. PLA umożliwia łatwe drukowanie dużych elementów.

Materiał Opis PLA kwas mlekowy, kwas polimlekowy bioplastikowy wytwarzana ze skrobi kukurydzianej o takich samych właściwościach, jak z tworzywa sztucznego, z ropy naftowej. Ten plastik jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż np. ABS. Rozpuszczalny stosując tetrahydrofuran, lub długie wystawienie na acetonu może spowodować trawienia powierzchni. PLA jest niezdrowy i nie ulega rozkładowi w przyrodzie kontrolowane kompostowania. W porównaniu z ABS wyższej wytrzymałości materiału, materiał jest korzystnie druku, jedyną wadą jest mniejsza odporność na temperaturę. PLA może być aktywnie chłodzone podczas drukowania nie potrzebuje poduszki. PLA jest temperatura obróbki wynosi od 190 do 220 ° C

Zakończ PLA: materiał może nie być łatwo starte przez szlifowanie (tarcie) generuje ciepło, które powoduje, że "ciągnie" z włókna wydruku. W związku z tym nadaje się do szlifowania ręcznego wydruk chłodzenia tak, że będzie szlifować w wodzie. Z tego samego powodu trudno jest wydrukować otwory (znowu problem z ogrzewaniem). Materiał powinien być rozpylany pierwszy wypełniacz (używany do modelowania), a następnie szlifowane, ponownie rozpylana i znowu do modelu nas idealnie gładka, a następnie spryskuje się farby. Otrzymany model jest również wprowadzenie do „omílačky” ze skorup, kamieni, elementów lub pozostałości filamentów odbitek.

Przechowywanie Zalecamy, aby zapewnić środowisko suche. W złych przechowywania w wilgotnych warunkach absorbuje wilgoć, co znajduje odzwierciedlenie w prasie pęcherzyków na powierzchni. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Główne zalety materiału PLA: