FIBER3D PA - poliamid włókno 1,75 mm 1 kg

FIBER3D PA - poliamid włókno 1,75 mm 1 kg

Nylon jest bardzo wytrzymały, silny i wszechstronny materiał do druku 3D. Wysoka temperatura topnienia umożliwia drukowanie różnych cech technicznych. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. Jest w kolorze naturalnym. PA tkanina nylonowa również zasilanie powyżej 10 m pakiet 3D pióra.

zł7,80 incl. VAT

Warehouse status: Dočasně vyprodáno

Producent: FIBER3D

Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D .

href = "https://www.na3d.cz/blog/prehled-dostupnych-materialu" PA nylon jest bardzo mocne, trwałe i uniwersalne materiału. Ze względu na wysoką trwałość jest używany w samochodzie.

Materiał Opis: PA, Nylon to syntetyczny polimer termoplastyczny, bardzo trwały materiał, który jest używany do drukowania wyjątkowo solidne i ciężkie części do samochodów ciężarowych obowiązek. Wykonana jest z węgla, wody i powietrza. Włókna nylonowego PA są ciężkie, mają wysoką wytrzymałość na rozciąganie, elastyczność i połysk. Nylon ma bardzo słabą przyczepność do podłoża druku. Jest ona elastyczna w cienkich warstwach, ale przy bardzo wysokim spojenia (adhezji) pomiędzy warstwami. Niski współczynnik tarcia i wysokiej temperatury topnienia jest idealne do drukowania części funkcjonalne i techniczne. To jest bardzo higroskopijne, co oznacza, że ​​szybko wchłania wodę z powietrza. Aby wydrukować nylon uda, to musi być suche włókno. Jeśli nie wyschnie, pęcherzyki powstałe na materiale. Suche drukuje nylon gładkich przedmiotów o powierzchniach błyszczących. Temperatura procesowa nylonu 230-280 ° C

Przechowywanie Przechowywać w suchym miejscu. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Lista główne cechy:

  • bardzo trwały materiał
  • Wydrukuj niezwykle solidnych i ciężkich części samochodów ciężarowych obowiązek

    Ciężar włącznie. Pakowanie: 1,36 kg; Zewnętrzna średnica zwoju: 200 mm; Średnica środkowego otworu: 56 mm; szerokość cewki. 64 mm

    Materiał dostarczany jest w href = "https://www.na3d.cz/p/2762/vykup-civek-fiber3d" karton próżniowo z żelu krzemionkowego, który absorbuje wilgoć.

    . Dostarczany w kolorze naturalnym

Barva: natural
Váha materiálu: 1 kg
Průměr: 1,75 mm
Přesnost struny: ± 0,02 mm
Teplota trysky: 250 - 270° C

New product question

* (Obowiązkowe)

Alternative products

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się

Tato stránka používá cookies. Vice info